آیا دعوت کودکان به مراسم عروسی صحیح است

آیا دعوت کودکان به مراسم عروسی صحیح است ؟

آیا دعوت کودکان به مراسم عروسی صحیح است ؟ باغ تالار شمس العماره :  بسیاری از افراد همیشه این دغدغه را دارند که کودکان را به مراسم عروسی دعوت کنند یا نه. ولی عده ی بر این تصورند که دعوت کودکان در مراسم می تواند سبب لذت بخش شدن مراسم و صمیمت شود اما در مقابل برخی می گویند اگر کودکان را در مراسم عروسی دعوت کنیم قطعا مشکلات جدی را به وجود آورده ایم.

آیا دعوت کودکان به مراسم عروسی صحیح است

برای اینکه از دعوت کودکان به مراسم عروسی تان هیچ استرسی نداشته باشید می توانید از ایده های استفاده کنید که آن ها را کاملا سرگرم می کند و دیگر نیازی نیست در طول مراسم مداوم چشم تان به کودکان باشد که مراسم را بر هم نزنند.
در ادامه این پست به برخی از این نکات اشاره شده است که می توانند به شما کمک کنند تا کودکان را در مراسم خود داشته باشید.

آیا دعوت کودکان به مراسم عروسی صحیح است

آیا دعوت کودکان به مراسم عروسی صحیح است

۱) تعیین محدودیت ها

در پاسخ به این سوال که : آیا دعوت کودکان به مراسم عروسی صحیح است ؟ یکی از ساده ترین راهکارها این است که شما برای ورود کودکان به تالار محدودیت های را داشته باشند مثلا فقط کودکان اقوام نزدیک را به مراسم دعوت کنید یا از ورود کودکان زیر ۱۲ سال به تالار جلوگیری کنید تا بتوانید کنترل بیشتری را برای مراسم در دست داشته باشید. اگر کسی از شما خواست که کودک خود را بیاورد از او معذرت خواهی کنید و بگویید که این محدودیت را در نظر گرفته اید. شما می توانید بر روی کارت عروسی بنویسید که آقای فلانی همراه با بانو فلان .
اگر فکر می کنید این گزینه سبب می شود تا افراد زیادی به مراسم شما نیایند می توانید از این مورد صرف نظر کنید و موارد دیگری را برای مراسم خود اجرا کنید.

۲) میزها باید از بزرگتر خالی نماند

به گونه ی باید میزها را مدیریت کنید که بر روی هر میز هم بزرگتر حضور داشته باشند و هم کوچکترها. اصلا نباید بر روی یک میز فقط کودکان بنشینند چون قطعا اتفاق های غیرمنتظره ی در چنین شرایطی به وجود می آید که شما اصلا انتظارش را نداشته اید. اگر هر کودک در کنار والدین خود باشد هیچ مشکلی به وجود نمی آید. می توانید از والدین درخواست کنید که در طول مراسم کودک شان در کنارشان باشند و خودشان کنترل او را بر عهده بگیرند تا سبب برهم زدن نظم مراسم شما نشود.

۳) اگر می خواهید اوضاع را مدیریت کنید چند نفر را استخدام نمایید

حتما شما هم تا به حال به کودکان زیادی روبرو شده اید که آنقدر شیطنت می کنند و آدم ها را کلافه می کنند. اگر می خواهید چنین اتفاقی نیوفتد می توانید چند نفر را استخدام کنید و از آن ها بخواهید فقط در طول مراسم حواس شان به کودکان باشند تا خراب کاری را به وجود نیاورند و دردسری را ایجاد نکنند. اینطور هم توانسته است کودکان را در مراسم تان داشته باشید سبب شادی شان شده اید و هم از ایجاد مشکل در مراسم تان جلوگیری نموده اید.
بهترین گزینه برای این مورد ،نوجوان ها و جوان های فامیل هستند که تقریبا بر روی بچه های فامیل هم شناخت دارند.

۴) برای کودکان غذای مخصوصی را اماده کنید

اگر می خواهید یک شب به یادماندنی را برای کودکان رقم بزنید می توانید غذاهای آنها را در ظرف های مخصوص تزئین شده برایشان اماده کنید و اینگونه آنها را ذوق زده کنید. معمولا غذاهای که برای کودکان اماده می شود مانند غذاهای بزرگ سالان است ولی با عنوان مینی شناخته می شود.

۵) اتاق کودکی را تدارک ببینید

برخی از تالارهای که پیشرفته هستند ، اتاق های مختلفی را اماده می کنند که برای سنین مختلف می باشد. معمولا اتاق های را برای کودکان در نظر می گیرند و با کارتون و اسباب بازی آن ها را سرگرم می کنند و اتاق های که برای نوزادان که عوض کردن پوشک و امکان شیردهی در آن ها محیا می باشد.
زمانی که می خواهید تالاری را انتخاب کنید اگر کودکان و سازمان دهی آن ها برای شما بسیار مهم است باید به این امکانات دقت فراوانی داشته باشید تا هیچ مشکلی برایتان ایجاد نگردد.

شما می توانید محیط را مدیریت کنید و یک فضای کاملا سرگرم کننده و لذت بخش را برای مهمان های خود ایجاد نمایید.
توصیه باغ تالار عروسی شیک و ارزان در کرج به شما این است که از حضور کودکان در مراسم تان جلوگیری نکنید چون می تواند سبب ایجاد ناراحتی شود یا عده ی بدون فرزندشان در مراسم شما حضور پیدا نکنند چون قطعا این بچه ها هستند که جلوه زیبایی را به مراسم می دهند اما اگر از نکات فوق استفاده کنید هم کودکان را در مراسم تان دارید و هم توانسته اید که یک مراسم بدون مشکل داشته باشید.