آیا شبکه های اجتماعی در برگزاری مراسم عروسی نقشی دارند ؟

آیا شبکه های اجتماعی در برگزاری مراسم عروسی نقشی دارند ؟ باغ تالار شمس العماره کرج : امروزه شرایط به گونه ی شده است که هر روز بر تعداد کسانی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند افزوده می شود و شما تقریبا کمتر کسی را می بینید که فعالیتی در چنین شبکه های نداشته باشد و ساعتها را صرف گشت و گذار در این شبکه نکند پس می توانیم با همین مقدمه کوتاه پی ببریم که چقدر این شبکه ها برای ما قابل اهمیت هستند, در ادامه با باغ تالار شمس العماره همراه باشید..

آیا شبکه های اجتماعی در برگزاری مراسم عروسی نقشی دارند ؟

آیا شبکه های اجتماعی در برگزاری مراسم عروسی نقشی دارند  : امروزه شرایط به گونه ی شده است که هر روز بر تعداد کسانی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند افزوده می شود و شما تقریبا کمتر کسی را می بینید که فعالیتی در چنین شبکه های نداشته باشد و ساعتها را صرف گشت و گذار در این شبکه نکند پس می توانیم با همین مقدمه کوتاه پی ببریم که چقدر این شبکه ها برای ما قابل اهمیت هستند.

آیا شبکه های اجتماعی در برگزاری مراسم عروسی نقشی دارند

آیا شبکه های اجتماعی در برگزاری مراسم عروسی نقشی دارند

بارها دیده ایم که افراد زیادی به وسیله ی این شبکه ها توانسته اند در رابطه با مراسم عروسی شان سودهای را به خودشان اختصاص بدهند و سبب برطرف کردن بسیاری از نیازهایشان شوند. شما می توانید به صورت صحیح از این شبکه ها سود ببرند و البته این سودها می تواند در خصوص مراسم عروسی تان باشد.
حتما شما هم دیده اید که بسیاری از افراد و مهمان ها در طول مراسم عروسی گوشی هایشان را بدست می گیرند و عکسهای را می گیرند و در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام پستی در همان لحظه می گذارند که البته این شرایط می تواند ناراحتی ها و مشکلاتی را برای بقیه مهمان ها به وجود بیاورد.
آیا شبکه های اجتماعی در برگزاری مراسم عروسی نقشی دارند : اگر قصد دارید در مراسمی به عنوان یک مهمان حضور داشته باید مسئولیت های خودتان را به خوبی بدانید البته منظور این نیست که حتما در تمام مراسم اصلا نگاه به گوشی تان نکنید یا آن را خاموش کنید بلکه پست گذاشتن هر لحظه (مثلا منو عروس یهویی) را فراموش کنید و حواستان باشد که سبب آزار بقیه مهمان ها نشوید.

قبل از انتشار پست در شبکه های اجتماعی با آن ها هماهنگ کنید

برخی از عروس و دامادها تصمیم می گیرند که یک عروسی بی سر و صدا و به دور از تنش های شبکه های اجتماعی داشته باشند پس در چنین شرایطی اگر شما بخواهید از مراسم شان عکس و یا فیلمی را تهیه کنید و در چنین شبکه های به اشتراک بگذارید باید حتما با آن ها هماهنگی های لازم را داشته باشید و در صورتی که آنها درخواستی از شما داشته باشند باید حتما در تمامی پست ها به آن دقت کنید و یا اینکه اگر پیشنهاد جذاب و جالبی دارید به آنها ارائه بدهید و در صورت موافقت شان آن را اجرا نمایید. وقتی عکس ها و فیلم ها در یک صفحه باشند قطعا صفحه ی جذاب تر و زیباتری را خواهید دید.

نیازی نیست کسی را سورپرایز نمایید

حالا اگر شما از صمیمی ترین افرادی هستید که با عروس و داماد در ارتباط می باشید نیازی نیست که آن ها را با گذاشتن عکس هایشان سورپرایز نمایید چون ممکن است سبب ناراحتی آن ها شوید. بهتر است پیش از اینکه بخواهید عکسی را به اشتراک بگذارید حتما با آن ها هماهنگی های لازم را داشته باشید. حتی اگر آن ها از پوشیده ترین لباس ها نیز استفاده کرده باشند ولی شما نباید بدون اجازه عکسی را به اشتراک بگذارید چون ممکن است چالش های هرچند برای زمان کوتاهی بین آنها به وجود بیاورید.
اگر عروس و داماد به شما اجازه داده باشند که عکس هایشان را به اشتراک بگذارید هیچ مشکلی به وجود نمی آید چون قطعا اجازه گرفته اید.

به دوستان و خانواده خبر بدهید

بهتر است پیش از اینکه خبر ازدواج تان را از فیس بوک یا شبکه های این چنینی اطلاع بدهید از تماس صوتی استفاده کنید. مثلا اگر شما به یکباره در چنین فضاهای در مورد ازدواج خود مطلبی بگذارید قطعا افراد نزدیک و خانواده ناراحت می شوند چرا که انتظار دارند به صورت رسمی تری این خبر را از زبان شما بشوند. پس استفاده از پیام صوتی و تماس نمی تواند کار دشواری باشد.

از دیگران در شبکه های اجتماعی نظر سنجی کنید

عموما به این صورت است که سوال های برای برخی از تازه عروس و دامادها به وجود می آید و آن ها تصمیم می گیرند برای اینکه به جواب این سوال ها برسند در شبکه های اجتماعی آن ها به اشتراک بگذارند مثلا دسر مورد علاقه مهمان ها چیست؟ چه غذایی برای شب عروسی مناسب تر است؟ اگر این کار را انجام بدهید قطعا نظر مهمان ها را بهتر جلب کرده اید.

تلفن همراه عروس و داماد باید در طول در دسترس باشد

سعی کنید در تمامی طول مراسم گوشی عروس و داماد در دسترس باشد و البته اگر خودشان نمی تواند این مسئولیت را در نظر بگیرند آن را به شخص دیگری بدهند تا بتواند آن را انجام بدهید. مثلا ممکن است نیاز به هماهنگی های باشد یا اینکه افراد بخواهند سوال های را در مورد آدرس مکان عروسی بپرسند که نیاز است شخصی پاسخگویی تلفن همراه عروس و داماد باشد.

ایجاد مزاحمت دیگران برای فیلمبردار و عکاس در مراسم عروسی

بهترین راهکار این است که مهمان ها تلاش کنند تا با فیلم بردار و عکاس هماهنگی های لازم را داشته باشند. یکی از اصلی ترین مشکلاتی که در رابطه با فیلم برداران و عکاسان مطرح است ، جایگاه مهمان ها و رفت و آمدهایشان می باشد که در بسیاری از موارد موجب می شود تا مزاحمتی برای آن ها به وجود بیایند.
اگر شما به عنوان یک مهمان در مراسم عروسی حضور دارید به شما توصیه می کنیم حتما همکاری های لازمی را با فیلم بردار و عکاس داشته باشید چون دیدن عکس های مهمان ها به اندازه عکس های رسمی مراسم عروسی نمی تواند برای عروس و داماد لذت بخش باشد.

آیا شبکه های اجتماعی در برگزاری مراسم عروسی نقشی دارند  : اگر در مراسم عروسی تان مقدور است در همان ابتدا سعی کنید با بهترین لحن بدون اینکه بخواهید شخصی از مهمان ها را ناراحت کنید یک تذکر را بدهید. مثلا خواهش کنید که در طول مراسم مهمان ها مداوم گوشی هایشان را در دست نگیرند و به سراغ عروس و داماد برای گرفتن عکس نروند. اگر این امکان محیا است در پایان مراسم یک زمان خیلی کوتاه مثلا ۱۵ دقیقه را به این اختصاص بدهید که مهمان ها بتوانند با عروس و داماد با گوشی هایشان عکس بگیرند البته اگر عروس و داماد از چنین شرایطی رضایت داشته اند.
هر کاری در مراسم عروسی بهتر است با هماهنگی و همکاری انجام بشود تا هیچ مشکل خاصی در طول مراسم به وجود نیاید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت تالار عروسی و هزینه های تالار عروسی می توانید با کارشناسان ما در تالار عروسی شمس العماره تماس بگیرید …