آیا صداقت در خواستگاری مهم است ؟

آیا صداقت در خواستگاری مهم است ؟ باغ تالار عروسی شمس العماره کرج  : یکی از موضوعاتی که امروزه بسیاری از مردم به آن دقت نمی کنند و به سادگی از کنار آن می گذرند اهمیت راستگویی و صداقت است و در پایان منجر به پشیمانی آن ها خواهد شد. اصل صداقت فرد در مراسم خواستگاری از مهم ترین مسائلی است که در راه پر و پیچ خم زندگی باید به آن دقت کرد ولی متاسفانه صداقت به جای اینکه مسئله ی اصلی باشد به عنوان مسائل فرعی شناخته شده است.

آیا صداقت در خواستگاری مهم است ؟

دویست و پنجاه سال قبل از میلاد در چین باستان شاهزاده ی تصمیم می گیرد که ازدواج کند. او با مرد خردمندی به مشورت می پردازد و سپس تصمیم میگیرد تا همه ی دخترهای جوان منطقه را به آنجا دعوت کند تا به انتخاب دختر سزاوار بپردازد. زمانی که خدمت کار پیر قصر این ماجرا را می شوند غمگین می شود چون دخترش به صورت مخفیانه عاشق شاهزاده است.

آیا صداقت در خواستگاری مهم است ؟

آیا صداقت در خواستگاری مهم است ؟

دختر گفت که میخواهد به میهمانی برود. مادرش در پاسخ به او می گوید تو نه زیبا هستی و نه ثروت مندی پس شانسی در این رابطه ندارد. دختر می گوید من میدانم که شاهزاده هیچ وقت مرا انتخاب نمی کند اما این فرصتی است که برای یک بار می توانم از نزدیک شاهزاده را ببینم.

روز موعوده فرا می رسد و همه به محلی که دعوت شده اند می روند. شاهزاده به دختران می گوید که به هر یک از شما دانه ی میدهم کسی که بتواند در زمان ۶ ماه برای من زیباترین گل را بیاورد ملکه آینده چین می شود. همه ی دخترها پس از اینکه دانه را می گیرند و می روند. دختر پیرزن هم دانه اش را گرفت و در گلدانی گذاشت.
سه ماه از این قرار سپری می شود ولی هیچ گلی سبز نشد.دختر با باغبان های زیادی صحبت می کند و راه گلکاری را به او یاد می دهند اما همه ی آنها نتیجه ی نداشت و گلی رشد نکرد. روز ملاقات می رسد و دختر با گلدان خالی اش منتظر می ماند اما دیگر دخترها هر کدام گلدان های دارند که شکل های مختلف و رنگهای متفاوتی دارند.

لحظه ی موعود می رسد و شاهزاده هر کدام از گلدان ها را با دقت زیاد بررسی می کند و در آخر اعلام میکند که همسر آینده اش دختر خدمتکار خواهد بود. همه ی افراد که در آنجا حضور داشتند از این موضوع معترض می شوند که چرا شاهزاده کسی را انتخاب کرده که در گلدانش هیچ گلی سبز نکرده است.
شاهزاده در پایان توضیح میدهد که این دختر تنها شخصی است که گلی را به ثمر رسانده که او را سزاوار همسری امپراتور می کند. این گل صداقت است. شاهزاده می گوید تمامی گلهای که به شما داده ام عقیم بودند و این امکان وجود نداشت که آن ها سبز شوند.

با این داستان کوتاه قطعا می توانیم متوجه شویم راستگویی و صداقت در عروسی از اصلی ترین گزینه های می باشد که نباید در مراسم خواستگاری و ازدواج مان از آن غافل شویم. چرا که هر کسی ،هرکاری را که با دروغ شروع کند به نتیجه نمی رسد و در صورت نتیجه دار بودن قطعا برای کوتاه مدت است. همانطور که در جمله معروف می گویند: ماه پشت ابر نمی ماند….

باغ تالار عروسی شیک و ارزان در کرج شمس العماره با کادری مجرب و با تجربه آماده پذیرایی از میهمانان شما برای شبی به یادماندنی می باشد.