آیا هر رابطه عاشقانه به ازدواج ختم می شود ؟

آیا هر رابطه عاشقانه به ازدواج ختم می شود ؟ باغ تالار عروسی شمس العماره :  اولین سوالی که برای ما پیش می آید این است که چطور می توانیم به آینده ی یک رابطه عاشقانه و ازدواج امیدوار باشیم؟ آیا هر رابطه ی عاشقانه ی به ازدواج متنهی می شود؟

 بسیاری از ما این سوال برای مان پیش می آید که رابطه های عاشقانه به ازدواج ختم می شود یا خیر؟ آیا مرد یا زنی که هم اکنون در کنار من است و همراه من می باشد برای همیشه در کنارم خواهد ماند؟ ایا پایان این رابطه ازدواج است؟ بسیاری از افرادی برای اینکه به این سوال ها پاسخ بدهند می گویند هر چه قسمت باشد یا هر چه سرنوشت برای ما رقم بزند. ولی بهتر است بدانید بسیاری از ما حاضر نیستیم ریسکی را قبول کنیم و تا زمانی که مطمئن نشویم نمی توانیم شروع کنیم.

آیا هر رابطه عاشقانه به ازدواج ختم می شود

اگر خانم ها بتوانند با این موضوع کنار بیایند که این امکان وجود دارد که در پایان این رابطه ازدواجی صورت نگیرد پس میزان دلشکستگی بسیار کم خواهد شد. البته ایا واقعا چنین چیزی ممکن است؟ بهتر است باور داشته باشید که مردهای خوب هنوز هم وجود دارند و می توانند برای شما تکیه گاهی باشند و به عنوان همسر شما باشند. مردهای که شما را دوست دارند و برای اینکه با شما ازدواج کنند حاضرند هر چیزی را قربانی کنند. آنها مردهای هستند که برای رسیدن شما به آرزوهایتان تلاش می کنند.

آیا هر رابطه عاشقانه به ازدواج ختم می شود ؟ البته چطور می توان از این مردها پیدا کرد و این مردها کجا هستند؟ اگر شما بتوانید به این موضوع پی ببرید که این مردها چه شکلی هستند آنوقت می توانید در همه جا از آنها پیدا کنید. شاید کمی با خواندن این جمله ها سردرگم شده باشید ولی بهتر است بدانید مردی که شما را در یک رابطه عاشقانه پیش ببرد و برای شما خودگذشتگی داشته باشد و هر چه را که دوست دارید برای تان محیا کند قطعا فوق العاده است و شما در صورت برخورد با این مردها به خودتان می گویید چنین مردی کم گیر می اید….

آیا هر رابطه عاشقانه به ازدواج ختم می شود

آیا هر رابطه عاشقانه به ازدواج ختم می شود

پایان یک رابطه عاشقانه بسیار سخت و مشکل است

همه ی ما می دانید که اگر یک رابطه عاشقانه داشته باشیم و بخواهیم آن را ترک کنیم قطعا کار مشکلی خواهد بود. در واقع همین قدر که شما می توانید خود را در کنار یک مرد تصور کنید و برای شما هیجان برانگیز است در مقابل شنیدن این جمله از مرد که ؛عزیزم دیگر باید برای همیشه این رابطه را تمام کنیم؛ برای شما سخت و فاجعه بر انگیز خواهد بود.
اما برای اینکه بخواهید به این موضوع پی ببرید که این رابطه می تواند منجر به ازدواج شود یا خیر. بهتر است بدانید که در کجا با او آشنا شده اید. اگر مردی با شما در خیابان اشنا شده باشید نباید این توقع را داشته باشید که به فکر ازدواج باشماست. این درست مانند زمانی است که شما پولی را در کنار خیابان پیدا کرده باشید و چون در آن زمان به نیازهای شما پاسخ داده زندگی تان را حول آن بسازید و واقعا این کار احمقانه می باشد….

بیشتر مردهای که با خانم ها در رستوران ها ،کافه ها و…. اشنا می شوند قلب شما را می شکنند و پس از مدتی شما را ترک خواهند البته شامل همه ی مردها نمی شود و در این رابطه استثناهای وجود دارد. اما بهتر است شما به این استثناها دقت نکنید.
یک سوال دیگر که بسیار مهم است و شما باید به آن فکر کنید این است که آیا همینطور که دوست دارد شما امروز خوشحال باشید علامتی وجود دارد که فردا را هم روزی خوب و فوق العاده برایتان رقم بزند؟ شما را همراه خود به مهمانی ها می برد ولی برای آینده هدفی ندارد؟ برای شما جز مواردی مثل لباس و … سرمایه گذاری نمی کند؟

آیا هر رابطه عاشقانه به ازدواج ختم می شود ؟ بهتر است بدانید هر مردی تا وقتی که چیزهای را که از شما بخواهد بدست نیاورده ممکن است تمامی این کارها را بکند. وقتی شما نیازهای جنسی و غیرجنسی او را برآورده کردید ممکن است برای همیشه شما را تنها بگذارد و برود و یک رابطه جدید را شروع کند. پس باید واقع گرایانه به این موضوعات دقت کنید و خودتان را با حرف ها و فکرهای بیهوده و پوچ سرگرم نکنید.

اگر مردی واقعا شما را بخواهد و قصد ازدواج با شما را داشته باشد برای آینده تان سرمایه گذاری می کند و ایرادهای شما را پیدا کرده و آنها را اصلاح خواهد کرد و سعی می کند به شما کمک کند تا در عرصه های مختلف مثل تحصیل ،کار و… پیشرفت های را داشته باشید.

ازدواج در شرایط خاص

این چنین مردهای کارهای را انجام میدهند که از مسائل عادی روزانه بسیار زیادتر است. البته هر رابطه ی عاشقانه ی مثل یک هندوانه دربسته می ماند و تا زمانی که شما با طرف مقابل ازدواج نکرده باشید نمی توانید شخصیت و …. را از طرف مقابلتان به خوبی درک کنید.

ازدواج موضوعی نیست که بخواهید عجولانه برای آن تصمیم بگیرید و با خودتان فکر کنید که پس از ازدواج همه چیز خوب پیش می رود و می توانم شخصیت همسرم را تغییر بدهم. باید واقع بین باشید وبدانید که هیچ وقت نمی توانید به صورت کامل شخصیت یک نفر را تغییر بدهید شاید طرف مقابل تلاش کند که برخی از باورها یا حتی طرز تفکر خود را به خاطر شما تغییر بدهد ولی انتظار تغییر کلی رفتار امری غیرمعقول است که عملی نمی شود.

به آمارهای طلاق دقت کنید. بسیاری از زوج های جوان تنها به این دلیل که رابطه عاشقانه ی را برای مدتی با یکدیگر داشته اند و در مکانهای مثل پارکها و رستوران هاو…. با یکدیگر آشنا شده اند و پس از زمان کوتاهی بدون هیچ شناخت کاملی تن به ازدواج داده اند اما وقتی وارد زندگی مشترک شده اند به این موضوع پی برده اند که ازدواج تنها در کنار یکدیگر بودن نیست بلکه موضوعات و مشکلاتی وجود دارد که باید با همت زن و شوهر از آنها عبور کرد.

متاسفانه در بسیاری از این رابطه های دوستی دیده شده که یک طرف تنها به این دلیل جدا نمی شود که فکر می کند بدون طرف مقابل نمی تواند زندگی کند و به نوعی بر سر اجبار تن به ازدواج می دهد ولی پس از مدتی در زندگی مشترک نیز نمی تواند دوام بیاورد و به اشتباهش پی می برد و در نهایت به جدایی ختم می شود.

باغ تالار شیک و ارزان شمس العماره همراه شما برای برای برگزاری مراسمی ایده ال می باشد.