ویژگی های که باید در اتاق پرو عروس وجود داشته باشد

ویژگی های که باید در اتاق پرو عروس وجود داشته باشد باغ عروسی شمس العماره : یکی از اصلی ترین فضاهای که باید به آن دقت شود ،اتاق پرو است. این اتاق هم برای شما و هم برای مهمان های شما فضای مهمی است چرا که قرار است عده ی زیادی خودشان را برای مراسم در آن اماده کنند.
اتاق پرو عروس باید به گونه ی باشد که شما کیف هایتان را در آن قرار بدهید و یک حس راحتی در آن داشته باشد. چنین فضای باید به گونه ی طراحی شده باشد که اگر یک اتفاق غیر منتظره رخ داد شما سریعا به آن دسترسی داشته باشید. در ادامه این پست به معرفی اصلی ترین ویژگی های اتاق پرو عروس پرداخته ایم که حتما باید آن ها را دارا باشد. با باغ تالار عروسی شمس العماره همراه شوید….

ویژگی های که باید در اتاق پرو عروس وجود داشته باشد

دقت داشته باشید اتاق های پرو که برای مهمان های عروسی در نظر گرفته می شود نیازی نیست برخی از ویژگی های زیر را داشته باشد همین که فضای راحت و بزرگی باشد و آینه و اقلام این چنینی داشته باشد بسیار راضی کننده خواهد بود. ولی اتاق پرو عروس ویژگی های خاص خود را دارد که در ادامه به آن ها اشاره شده است.

اتاق پرو عروس

اتاق پرو عروس

۱) صندلی های اضافی

در اتاق پرو عروس باید چندین صندلی اضافی وجود داشته باشد تا همراه هان شما در زمان نشستن دچار مشکلی نشوند و البته عدم فضا برای نشستن آن ها سبب خستگی شان نشود.

۲) نوشیدنی های خنک و اسنک ها

شاید فکر کنید که این مورد بی فایده و تعجب برانگیز است ولی بهتر از نوشیدنی های خنک یا اسنک های سبک پروتئین ها ، ذرت بو داده و…. را در دسترس داشته باشید تا در زمان مراسم ، معده تان اذیتتان نکند. اگر بتوانید از قارچ های خوراکی استفاده کنید نیز گزینه ی بهتری را انتخاب کرده باشید.

۳) آب

اصلی ترین گزینه این است که شما آب خنک در اختیار داشته باشید تا بتوانید مثل روزهای عادی نیاز بدن خود را برطرف کنید. قطعا تشنگی شما را کلافه و خسته می کند پس داشتن ظرف آب یخ و لیوان در کنار شما می تواند ارامش بخش باشد.

۴) شارژر تلفن همراه

بهتر است شارژرهای مختلف در اتاق داشته باشیم تا هر کدام از همراهان ما نیاز به شارژر داشتن برای شان وجود داشته باشد چون آن ها می توانند نقش یک عکاس همراه را برای شما بازی کنند.

۵) جعبه کمک های اولیه

در اتاق پرو عروس ین جعبه بسیار مهم است چرا که ممکن است در طول مراسم هر اتفاقی برای شما به وجود بیاید و نیاز به جعبه کمک های اولیه باشد. خوشبو کننده دهان بهترین گزینه در جعبه کمک های اولیه است.

۶) چوب لباسی

باید چوب لباسی های زیادی در اتاق وجود داشته باشد تا هیچ کدام از لباس ها چروک نشود و در طول مراسم به هر کدام هم که نیاز بود به آن ها دسترسی داشته باشید.

۷) مکانی برای استراحت

بهتر است در اتاق پرو یک مکان برای استراحت در نظر گرفته شود تا اگر مدت زمان کوتاهی مثل چند دقیقه نیاز به استراحت داشتید بتوانید از آن ها استفاده کنید.
البته شاید برخی از این قابلیت ها به نظر بی تاثیر بیایند ولی وجود آن ها می توانند به عروس خانم این حس را بدهد که در طول مراسم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.