انتخاب باغ رویایی برای عروسی

انتخاب باغ رویایی برای عروسی :  یکی از مهم ترین دغدغه های عروس و دامادها ، انتخاب یک تالار عروسی مناسب برای جشن عروسی شان است. تالار عروسی مکانی می باشد که عروس و داماد به همراه مهمان هایشان از ساعت های نزدیک به بعد از ظهر تا اخر شب در کنار هم می مانند. به همین دلیل شما برای انتخاب تالار پذیرایی یک تصمیم مهم پیش رو دارید.

انتخاب باغ رویایی برای عروسی

عروس و دامادها بهتر است پیش از اینکه بخواهند انتخابی داشته باشند، باید به درستی تصمیم بگیرند که قصد انتخاب چه مکانی را برای جشن شان داشته اند. این مراسم در زندگی همه ی ما تقریبا یک بار اجرا می شود و بسیاری از عروس و دامادها آرزوهای زیادی دارند و از حتی از چندین سال قبل برای این روز برنامه ریزی کرده اند.
شما زمانی می توانید تصمیم بهتری بگیرید که پیش از هر چیزی برای خودتان مشخص کنید که قصد دارید چه نوع جشنی را برگزار نمایید و بعد به دنبال یک تالار رویایی و مجلل برای خودتان باشید. یکی از بهترین کارهای که به شما کمک می کند تا انتخاب درستی داشته باشید بررسی وب سایت تالار مورد نظر است. البته گاهی در سایت میتوانید نظر دیگر زوج های را که تجربه کار با تالار موردنظر را داشته اند را مطالعه کنید که قطعا در انتخاب شما تاثیرگذار خواهد بود.

انتخاب باغ رویایی برای عروسی

انتخاب باغ رویایی برای عروسی

در صورتی که شما خانواده های می باشید که مهمان هایتان ترجیح می دهند در یک محیط سر بسته باشند پس تالارهای عروسی را انتخاب کنید؛ در غیر اینصورت باغ تالارها برای برگزاری یک مراسم باشکوه بسیار گزینه ی مناسبی به شمار می روند.

شروع انتخاب باغ عروسی رویایی

برای انتخاب باغ رویایی برای عروسی بهتر است اولین کاری که انجام می دهید، انتخاب تاریخ مورد نظر باشد. بعد با تالار تماس بگیرید و از آن ها بپرسید که آیا برای تاریخ مشخص شده تالار رزرو شده است یا خیر. اگر در آن تاریخ ،تالار را زوجی رزرو نکرده بودند می توانید یک قرار ملاقات را با مدیر تالار بگذارید و بعد از ملاقات خود با مدیر تالار در خصوص امکانات سوال کنید.

آیا می خواهید یک مراسم کامل و رسمی داشته باشید؟

در صورتی که می خواهید مراسم عقد شما پیش از مراسم عروسی تان برگزار شود باید تالاری را انتخاب نمایید که یک سالن عقد مجزا داشته باشد که ظرفیت تالار مورد نظر به اندازه تمام مهمان های شما باشد و اگر سفره عقد در سالن شما قرار است پهن شود باید در نظر بگیرید که همه ی مهمان های شما بتوانند دور سفره جمع شوند.

شما در انتخاب باغ عروسی چقدر موفق هستید؟

زوج های زیادی هستند که از تالار عروسی یک تصور در ذهن خود داشته اند و همه تالارها را بسیار بزرگ ،باشکوه و زیبا می دانند در اصل همه اینگونه نیستند. در صورتی که شما بتوانید تالار مناسبی را پیدا کنید که از لحاظ دکوراسیون داخلی و امکانات مجهز می باشد هیچ مشکلی نخواهید داشت ولی اگر تالار مورد نظر ،دکوراسیون خوبی نداشته باشد یا اینکه سالن خالی را اجاره کرده باشید و با خدمات تشریفات عروسی قراردادی را بسته باشید می توانید آن طور که دلخواه تان است سالن تان را طراحی نمایید. دیزاین تالار عروسی و چیدمان باغ عروسی می تواند با سیقه شما باشد و دیگر هیچ نگرانی در این خصوص نخواهد داشت اما به بودجه نیاز دارد.

در تالارها چگونه پذیرایی انجام می شود؟

پذیرایی از مهمان ها در اکثر موارد به یک صورت انجام می شود و شیوه کار به این شکل است که مهمان ها پس از اینکه به تالار یا باغ وارد شدند با شیرینی و چای از آن ها پذیرایی می شود و بعد از آن شیرینی و میوه به آن ها تعارف خواهد شد و در پایان جشن عروسی اگر که شما دیس پرس باشد بر روی همان میز سرو خواهد شد و در صورت سلف سرویس باشد برای شام مهمان ها میزهای مشخص شده و تدارک لازم بر روی آن ها صورت می گیرد. در پذیرایی های سلف سرویس معمولا سالن ها ۲ نوبت شام را بر روی میزها می آورند و در اصطلاح خودشان، میزها را شارژ می کنند.

نکته ی دیگری که شما باید در زمان انتخاب تالار عروسی توجه زیادی به آن داشته باشید این است که تعداد مهمان ها بسیار مهم می باشد. اگر که شما مهمان های زیادی داشته اید باید تالار انتخاب شده دارای سقف بلندی باشد و فضای زیادتری برای مهمانها داشته باشد و اگر مهمان هایتان کم می باشند میتوانید از سالن های کوچکتر استفاده نمایید تا مهمانهای شما زیاد از یکدیگر فاصله نداشته باشند و در هر صورت بتوانید محیط دوستانه تری را فراهم کنید.