در انتخاب طلا و جواهرات برای عروسی به چه نکاتی دقت کنیم ؟ باغ تالار عروسی شمس العماره کرج ، زمانی که می خواهیم برای عروس خانم طلا بخریم بسیاری از آنها وسواس به خرج می دهند و سلیقه شان را به عنوان بهترین ها میدانند ولی اگر می خواهید طلا و جواهرات بخرید علاوه بر سلیقه تان بهتر است نکاتی را نیز مد نظر بگیرید که در ادامه به آن ها اشاره شده است.

انتخاب طلا و جواهرات برای عروسی

  1. طلا و جواهرات را بر روی بدن و گردنتان امتحان نمایید

فروشنده باید این امکان را به خریدار بدهید که طلا و جواهرات را بر روی بدن و گردن خود امتحان کند. در واقع این حق خریدار است. شما می توانید آن را دور مچ دستان یا دور گردن تان امتحان کنید تا مطمئن شوید که هم زیبایی و هم راحتی آن را داشته اید و البته از استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید.

طلا و جواهرات برای عروسی

طلا و جواهرات برای عروسی

۲) به لباس عروس تان نیز دقت کنید

باید دقت کنید که چه لباسی را انتخاب کرده اید و سپس تصمیم بگیرید که طلای سفید را انتخاب کنید یا طلای زرد . اگر شما لباس عروس سفیدی دارید می توانید از پلاتین یا طلای سفید استفاده کنید که قطعا زیبایی را چندین برابر می کند ولی اگر از لباس عروس عاجی است سنگ های زینتی و طلای زرد می تواند یکی از ایده آل ترین و زیباترین گزینه ها باشد.
لباس های که رنگ سرخی دارند می توانند از جواهراتی با رنگ گرم جلوه ی زیبایی داشته باشند و می توانید در تزیئن لباس از رزهای سرخ استفاده کرد. البته در ایران به این صورت بوده است که با توجه به رسوم های که وجود دارد بیشتر طلای زرد را خریداری می کنند و طرفداران زیادی داشته است.