اولین سالگرد ازدواجمان را چگونه برگزار کنیم ؟

اولین سالگرد ازدواجمان را چگونه برگزار کنیم ؟ یکی از جشن های که پس از ازدواج برای بسیاری از زوجین مهم می باشد، سالگرد ازدواج است مخصوصا اگر اولین سالگرد ازدواج در پیش باشد. ولی نباید زیاد خودتان را درگیر ریخت و پاش کنید و بخواهید تجملات در این مراسم دیده شود تنها کافی است که شما از ایده های رومانتیک استفاده کنید با وجودی که به فکر سادگی بوده اید.

اولین سالگرد ازدواجمان را چگونه برگزار کنیم ؟

شما می توانید با ایده های که دارید یک جشن دو نفره و پر از عشق و محبت را برای خودتان اماده کنید و از این شب لذت ببرید. می توانید یک کادو بخرید و همسرتان را به کافه دعوت کنید یا اینکه ایده های متفاوتی را اجرا کنید تا به همسرتان ثابت کنید که این روز چقدر برای شما با اهمیت می باشد.

تمامی این مواردی که ذکر کنیم فقط مخصوص این نیست که آقایان برای خانم ها جشن بگیرند یا برعکس. بلکه هر دو باید به فکر سالگرد ازدواج شان باشند. بیشتر ما تا اسم جشن به گوشمان شنیده می شود فکر می کنیم که حالا قرار است هدیه های گرانقیمت بخریم یا انقدر پول داشته باشیم تا بتوانیم با تجمل و اسراف جشنمان را برگذار کنیم. اما اتفاقا تجربه ها اینگونه نشان میدهد که پول در چنین مراسمی در درجه دوم قرار میگیرد و اصل موضوع این است که شما با انگیزه و اشتیاق به سراغ انجام کارها بروید و هنر و خلاقیت بکار بگیرید تا بتوانید این جشن را بخوبی برپا کنید. کافی است کمی هنر ، صبر و حوصله را به خرج بدهید تا این جشن به یادماندنی را برگزار کنید و تا ابد خاطره ی شیرین در ذهن همسرتان پدید بیاورید. پیش از هر اقدامی باید یک برنامه ریزی عالی داشته باشید که در این برنامه ریزی موارد زیر را میتوانید رعایت نمایید.

اولین سالگرد ازدواجمان را چگونه برگزار کنیم

۱) یک غذا لذیذ آماده کنید

سعی کنید برای این روز غذایی را که همسرتان دوست دارد با عشق و علاقه برایش درست کنید. لازم نیست زیاد سخت بگیرید میتوانید یکی از قشنگ ترین بشقاب هایتان را بیاورید و سپس غذا را در آن بگذارید و میز را بچینید.

۲) شیرینی و کیک و دسر

این موارد را میتوانید با سلیقه های مختلف در قنادی ها و شیرینی فروشی ها ببنید ولی اگر برایتان مقدور است خودتان برای درست کردن آنها اقدام کنید تا جشن شما متفاوت باشد. همه چیز در حین سادگی می توانند زیبا باشند. برای کیک و شیرینی ها وشکلات میتوان از قالبهای قلبی استفاده کرد.
برای تهیه دسر نیز می توانید از میوه های مانند توت فرنگی و ترکیب رنگهای گرم استفاده نمایید. حتی میتوانید قندهای رنگی را به شکل قلب درست نمایید که خیلی هم راحت تهیه می شوند.

۳) یک هدیه مناسب بخرید

در صورتی که همسر شما چیزی نیاز دارد یا اینکه مطمئن هستید که در زمینه خاص دقیقا از سلیقه همسرتان مطلع هستید میتوانید برای او چیزی بخرید و در غیراینصورت همیشه نیاز نیست که میزان زیادی پول خرج نمایید. می توانید خلاقیت به خرج بدهید و چندین خاطره شیرین و زیبا را بر روی کاغذ بنویسید و تزیئن کنید و به همسرتان بدهید ولی معمولا چون خانم ها عاشق خرید کردن هستند توصیه می شود یک کادو برایشان بخرید تا حسابی خوشحال و راضی از جشن باشند.

۴) برای همسرتان کارتهای زیبایی را درست کنید

کارتهای رنگی کوچکی را درست کنید و دلایلی را که همسرتان را دوست دارید در آن بنویسید و سپس آنها را درون شیشه خالی بگذارید و با ربان های پارچه ی آنها را تزیئن نمایید.
میتوانید از عکسهای خودتان نیز استفاده نمایید. چندتا عکس از البوم انتخاب کرده و زیر شیشه میز قرار بدهید یا میتوانید با گیره های فانتزی آنها را به شکل بند دربیاورید. همینطور میتوانید برای همسرتان کارتهای تبریکی را درست نمایید.

۵) یادآوری خاطره ها

اگر همسرتان لوازمی دارد که یادآور دوران شیرین کودکی اش هستند میتوانید آنها را جمع اوری کرده و تزیئن کنید و درون یک جعبه فلزی یا مقوایی بگذارید و به همسرتان بدهید. قطعا برای شما خاطره انگیز است. همین کار را میتوانید با وسایل کوچک از زمان آشنایی با او بردارید که برای هر دوی شما خاطره انگیز می باشد.

۶) گل مورد علاقه همسرتان را بخرید

اینکار را میتوانید انجام بدهید و سپس در گلدانی مخصوص بگذارید و روی میز بگذارید.

۷) یک فیلم رمانتیک یا عاشقانه تماشا کنید

میتوانید برای این شب یک فیلم رمانتیک یا خانوادگی را در نظر بگیرید و لذت ببرید. حتما در زمان تماشای فیلم تنقلات نیز داشته باشید. البته میتوانید به یاد دوران کودکی یک بازی کنید منظورمان بازی های مثل هفت سنگ، اسم فامیل و…. است.

۸) دکوراسیون رومانیتک را نیز در نظر بگیرید

سعی کنید برای این شب خانه را به گونه ی تزئین نمایید که همه ی قسمتهای آن شما را به یاد رابطه های عاشقانه بیندازد. کاغذ رنگهای را به صورت قلبی در بیاورید و بر روی یکدیگر بچسبانید. بنرهای را با گل و قلب درست نمایید و سپس به دیوار نصب نمایید. ایده های زیادی وجود دارد که میتوانید هر کدام را برای این جشن در نظر بگیرید.
فراموش نکنید که باید همسرتان را برای این جشن کوچک اماده نمایید و برای او پیامهای زیبا و عاشقانه ی را ارسال کنید. وقتی تماسی با او برقرار نمایید جملات عاشقانه را فراموش نکنید.

باغ تالار عروسی شمس العماره ، همراه شما برای برپایی مراسمی خاص و زیبا می باشد. با ما همراه باشید…