برای جشن عروسی چه کادوی بدهیم ؟

برای جشن عروسی چه کادوی بدهیم ؟ بسیاری از افراد وقتی می خواهند به مراسمی بروند همیشه به این فکرند که حالا چه چیزی خریداری کنند که هم برای جشن مناسب باشد و هم با بودجه ی آن ها همخوانی داشته باشد. کادوهای زیادی وجود دارد که شما می توانید آن ها را انتخاب کنید البته بهتر است قبل از خرید کمی از سلیقه ی عروس و داماد اطلاع داشته باشید.

برای جشن عروسی چه کادوی بدهیم ؟

این روزها در روند تعیین قیمت سکه تغییرات زیادی مشاهده می شود تا جایی که برخی از افراد اصلا نمی توانند از پس هزینه های سنگین ازدواج و خرید طلای عروسی بربیایند. در گذشته که قیمت ها کمتر بود ، معمولا می توانستند برای عروس و دامادها از طلا به عنوان چشم روشنی استفاده کرد ولی اگر خرید طلا در توان شما نیست میتوانید گزینه های دیگری را امتحان کنید.

  1. سکه گرمی

این نوع سکه ها معمولا در بین عموم به صورت ربع ربع یا گرمی شهرت پیدا کرده و بانک پاسارگارد اولین بار اقدام به عرضه چنین سکه های نمود ولی این روزها توسط بانک های دیگری نیز عرضه می شوند. نمی توان یک قیمت مشخص شده را برای این سکه ها تعیین کرد چون به نوسانات بازار مرتبط می باشد.

۲) گل نقره

گلهای نقره ی کار دستان هنرمندان تبریزی و اصفهانی و ترکیه می باشند. این گل ها خاصیت تزئینی دارند و خیلی هم زیبا میباشند و افزون بر آنها با توجه به وزن شان در آن ها نقره بکار رفته و دارای قیمت های مختلفی می باشند.

برای جشن عروسی چه کادوی بدهیم

برای جشن عروسی چه کادوی بدهیم

در بازار گل های نقره ی بین بیست هزارتومان تا دویست هزارتومان می باشند. میتوان از ویژگی های جالب این گل ها به ارزش نقره آنها اشاره کرد که در هر زمانی میتوان آن را بفروشید و اگر کسی هم که هدیه می گیرد از آن خوشش نیامد میتواند با قیمت مناسب آن را بفروشد.

۳) سکه نقره

این روزها در وزن های مختلف و بسته های وکیوم شده میتوان سکه های نقره ی را مشاهده کرد که با توجه به بودجه ی که داشته اید میتوانید آن را تهیه نمایید. البته میتوان این سکه ها را نیز بفروشید ولی به شرطی که از یک مرکز معتبر آن را تهیه کرده باشید.

۴) کمی در هدیه دادن ابتکار به خرج بدهید

همیشه نیازی نیست شما کادوهای را خریداری کنید که خیلی گران هستند اما همه به خوبی می دانیم که چشم و هم چشمی وجود دارد پس نمی توان این مورد را نادیده گرفت. بهتر است کادویتان را با شکلی زیبا و البته چاشنی محبت هدیه نمایید تا به دل بنشیند. میتوانید به زیباترین شکل ممکن اسکناس های ده تومانی را تزئین کرده و هدیه دهید آن وقت دیگران قطعا به سلیقه تان تبریک خواهند گفت.

۵) کارت هدیه

یکی از اقدامات خوبی که در سال های اخیر توسط بانک ها صورت گرفته است عرضه کارت هدیه می باشد. شما می توانید با توجه به میزان بودجه ی که دارید کارت هدیه را تهیه کنید. کارتهای هدیه این امکان را به شما می دهند که بر روی آنها جمله دلخواهتان را بنویسید و با سلیقه ی خودتان بسته بندی نمایید و به عزیزانتان تحویل بدهید.

شما با این کار سبب می شوید عزیزان شما حق انتخاب داشته باشند و هر چیزی را که دوست دارند با پول آن خریداری کنند. البته بهترین کار این است که شما با سلیقه ی خودتان یک هدیه خوب برای عزیزانتان تهیه نمایید.

۶) تورهای ارزان قیمت یا سفره های یک روزه

یکی از بهترین هدیه عروسی به زوج های جوان سفر است. بیشتر افراد اینگونه تصور می کنند که تورهای مسافرتی گران هستند ولی در واقع اینگنه نیست شما میتوانید زمان کمتری را به سفر کردن اختصاص بدهید اما با امکانات بهتر به عزیزان خود یک دنیا خاطره به یادماندنی را هدیه بدهیم.

۷) دعای خیر

همه ی افرادی که ما آن ها را دوست داریم چه بزرگ تر ها و چه کوچکتر همه برای ما یک نعمت هستند و حضور آنها در کنارمان خود یک هدیه می باشد. اگر انها نمی توانند برای شما هدیه های گران قیمتی را خریداری کنند نباید به گونه ی شما رفتار کنید که آنها از امدن شان صرف نظر کنند بلکه تمامی سعی تان را بکار ببرید تا  آنها در مراسم شما حضور داشته باشند.

خودتان نیز همیشه با یک کارت تبریک یا دعای خیر به سراغ عزیزان خود بروید و شادی هایتان را با آنها تقسیم کنید.