برگزاری مراسم افطاری , تشریفات افطاری و ولیمه

برگزاری مراسم افطاری , تشریفات افطاری و ولیمه : با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و ماه برکت خدا ، برخی از میهمانی های و تشریفات برگزاری شده در این ماه نیز دچار تغییراتی شده است که در ادامه به بررسی برخی از این تغییرات خواهیم پرداخت , در ادامه با باغ تالار عروسی شمس العماره همراه باشید…

برگزاری تشریفات افطار

برای برگزاری هرچه بهتر مراسم افطار باغ تالار شمس العماره تمهیدات خاصی را در نظر گرفته است که پذیرای میهمانان شما بوده و شبی به یاد ماندنی را در اذهان به جا می گذارد ، استفاده از دسر های خاص , فینگر فود ها , انواع پیش غذا ها , سوپ ها نوشیدنی ها و… می تواند برگزاری مراسم افطار در باغ تالار شمس العماره را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند.

برگزاری مراسم افطار

گل آرایی و شمع آرایی تشریفات افطار

ایجاد فضای معنوی و روحانی برگزاری مراسم افطار با استفاده از شمع آرایی و گل آرایی خاص و طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی فضای تالار توسط تیم حرفه ای شمس العماره انجام شده و پخش موسیقی لایت و صوت گوش نواز قرآن بنا به درخواست کارفرما از برنامه های در نظر گرفته شده برای تشریفات افطار ی در باغ تالار شکس العماره می باشد.

پذیرایی مراسم افطار

همانطور که در بالا نیز اشاره شد ، مهمترین بخش تشریفات مراسم افطار ، پذیرایی می باشد . استفاده از انواع پیش غذا ها و سوپ ها با بهترین کیفیت ، مزه و طمع خاص ، فینگر فود ها و سالاد های ایرانی و خارجی ، نوشیدنی ها و منوی غذایی بسیار متنوع از انواع غذا های ایرانی ، سنتی و کلاسیک و… گزینه های انتخابی شما برای برگزاری مراسم افطاری را به صورت چشمگیری افزایش خواهد داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ها و رزرواسیون باغ تالار های شمس العماره می توانید با کارشناسان و مشاورین ما تماس بگیرید.