بهترین تزئین کیک عروسی , مدل های کیک عروسی , یاغ تالار شمس العماره کرج : بسیاری از افرادی که تصمیم دارند برای مراسم عروسی شان کیک سفارش بدهند میخواهند بدانند که میوه تازه بخرند برای تزئین کیک بهتر است یا اینکه از فوندانت استفاده نمایند؟

بهترین تزئین کیک عروسی

نوع کیک عروسی می تواند با توجه به سلیقه ی افراد انتخاب گردد. شما می توانید از میوه های تازه و زیبا برای تزئین کیک عروسی استفاده کنید که البته بسیار شیک و جذاب خواهد بود. استفاده از میوه ها در تزئین کیک عروسی می تواند شادابی و زیبایی خاصی را به همراه شما بدهد. برای پاسخ به این سوال که کیک عروسی باید چگونه باشد ؟ باید گفت یکی از بهترین ایده ها برای تزئین کیک ، انتخاب کیک عروسی میوه ی است که با توجه به فصل برگزاری مراسم عروسی باشد.

کیک عروسی میوه ی با هلو

یکی از میوه های که رنگ گرمی دارد و بسیار زیبا هم می باشد، هلو است که میتوانید کیک عروسی تان را با این میوه تزئین کنید و قطعا سبب درخشش کیک عروسی تان می گردد و زیبایی دوچندانی را به کیک شما خواهد داد. میتوانید برش های از هلو را روی کیک قرار بدهید یا اینکه به صورت درسته از آن استفاده کنید. مدل های مختلفی وجود دارد که برای دیزاین و طراحی کیک با هلو میتوانید آنها را بکار ببرید.
هلو یکی از میوه های پر خاصیت است که میتوانید کیک مراسم عروسی تان را با آن تزیئن نمایید.

بهترین تزئین کیک عروسی

بهترین تزئین کیک عروسی

طراحی کیک عروسی با لیمو ترش یا میوه های تازه

در صورتی که شما می توانید کیک مراسم خودتان را با رنگ های سرد ترکیب کنید بهتر است از لیمو و برگهای فوندانت استفاده نمایید. این نوع کیک میتواند سبب شود تا هارمونی عروسی شما محفوظ گردد و البته در کنار زیبایی های تنوع خاصی نیز دارد.

کیک عروسی میوه ای با توت فرنگی

یکی دیگر از کیک های که البته بسیار محبوب نیز می باشد و زیبا است ، کیک عروسی با توت فرنگی می باشد. شما می توانید از توت فرنگی به شکل پیچ پیچی یا آبشاری بر روی کیک تان استفاده نمایید یا اینکه کیک تان را با فوندانت سفید و توت فرنگی و مقداری شکلات تزیئن می کنند. البته برخی برای تزئین کیک از مربای توت فرنگی نیز استفاده می کنند که این مورد میتواند خود یک ایده ی جالب و جذاب برای شما باشد.

کیک عروسی میوه ای با مرکبات

یک لحظه کیکی را تصور کنید که با میوه ها و خمیر فوندانت تزئین شده است و در زیر میوه های آن از برگ های سبزی استفاده شده است؛ مسلما چنین کیکی بسیار زیبا است و برگ سبز خوش رنگ و زیبا میتواند کیکی بی نظیر را برای شما ایجاد کند.

تزئین کیک عروسی با زردآلو

برای کیک عروسی می توانید از میوه زردالو که تازه باشد نیز استفاده کنید یا اینکه از بادام و شکلات تکه ی با لایه های متناوب شکلات و پسته نیز برای کیک استفاده نمایید. برای تزئین کیک گزینه های زیادی روبروی شما قرار دارد مثلا میوه زردآلو با رنگ خاصی که دارد یا تمشک، توت فرنگی، گیلاس و انجیر از دیگر گزینه های هستند که قطعا بهترین تزئین کیک را برای شما به همراه دارند.

مدل های کیک عروسی با گیلاس

یکی دیگر از تزئین کیک های که بسیار زیبا خواهد بود ، استفاده از شکوفه های گیلاس می باشد. شما میتوانید از طراحی درخت و جنگل زیبا با مغز گردو سیاه و سفید برای کیک استفاده کنید. شاخه های درخت گیلاس را با خمیر فوندانت و دست طراحی کنید و بر روی آنها از شکوفه های طبیعی درخت گیلاس استفاده کنید که با میوه آراسته شده است. این تزئین زمانی شدنی است که شکوفه های گیلاس بر روی درختان هستند.