بهترین روش برای اطلاع رسانی خبر نامزدی

بهترین روش برای اطلاع رسانی خبر نامزدی , باغ تالار شمس العماره کرج :  امروزه روش های متعددی وجود داشته است که شما می توانید برای اطلاع رسانی نامزدی خود از آن ها استفاده کنید. بسیاری از افراد زمانی که نامزد می کنند به این فکر می کنند که چه روشی مناسب است تا بتوانند از طریق آن به دیگر دوستان و فامیل خود اطلاع رسانی کنند.
شبکه های اجتماعی این روزها به قدری گسترش پیدا کرده اند که خبرهای متعددی را می توان در زمان کوتاهی منتشر کرد و به همین دلیل اطلاع رسانی خبر نامزدی و عروسی نیز بسیار ساده تر شده است. در این رابطه پیشنهادهای زیادی وجود دارد که شما می توانید به وسیله ی آن ها خبر ازدواج تان را انتشار دهید و زندگی تان را از همان شروع به یادماندنی کنید.

بهترین روش برای اطلاع رسانی خبر نامزدی

بهترین روش برای اطلاع رسانی خبر نامزدی

بهترین روش برای اطلاع رسانی خبر نامزدی

پیشنهاد اول

توصیه می شود که پیش از اینکه همه ی دنیا از ازدواج شما باخبر شوند به دوستان و نزدیکان خود اطلاع بدهید چون هیچ چیز باارزش تر از آن نیست که آنها این خبر خوش را از زبان شما بشنوند. اگر مسافت راه طولانی است کافی است گوشی تلفن را بردارید و با آنها تماس بگیرید. اگر تماس تلفنی هم وقت شما را زیادی از حد می گیرد یا فکر می کنید هزینه بردار است می توانید از پیامک استفاده کنید. البته ما توصیه می کنیم که تماس بگیرید یا در صورتی که برای شما مقدور است به آن ها سر بزنید اینگونه به آنها گفته اید که چقدر برایشان ارزش قائل هستید.

پیشنهاد دوم

صفحه مورد علاقه تان را از اینستاگرام، تلگرام و… انتخاب کنید و یک متن زیبا و عکس قشنگ را انتخاب کرده و این حس لذت بخش را با دیگران به اشتراک بگذارید. می توانید از تصویرهای استفاده کنید که حلقه های نامزدی، گل ، لحظه خواستگاری و… است. معمولا عکس های دو نفره برای بار اول نشان دهنده این هستند که شما در نقطه ی جدیدی از زندگی قرار گرفته اید.

پیشنهاد سوم

در صورتی که شما از مراسم خواستگاری یا اولین دیدار خود فیلمی دارید می توانید به صورت خصوصی برای نزدیکان خود ارسال نمایید. البته فیلم خواستگاری شما باید جنبه ی عاشقانه داشته باشد که مخاطب از دیدن آن به جای اینکه بخندند برایتان آرزوی خوشبختی کند. می توان از حالت بومرنگ نیز در زمانی که به دست نامزد خود حلقه وارد می کنید استفاده کنید.

پیشنهاد چهارم

یکی از بهترین روش برای اطلاع رسانی خبر نامزدی که در گذشته استفاده می شود اعلام خبر ازدواج و نامزدی به صورت چاپی بوده است که بر روی درب منزل ها می چسباندند ولی این روش دیگر استفاده نمی شود. می توانید از این روش برای اطلاع رسانی به مادر بزرگ تان استفاده کنید که قطعا آن را بسیار خوشحال می کند.

پیشنهاد آخر

اگر می خواهید کمی رسمی تر وارد عمل شوید می توانید از ایمیل استفاده کنید و با دیگران شادی تان را تقسیم کنید. البته ارسال ایمیل و دعوت نامه از این طریق برای آشنایان نزدیک توصیه نمی شود.

چگونه پیشنهاد ازدواج بدهیم؟

یکی از مهم ترین پیشنهادها و گام های که هر شخصی برای زندگی خود بر می دارد ازدواج است. اگر قصد دارید که به فردی پیشنهاد ازدواج بدهید قطعا مهم است که این پیشنهاد چگونه و در کجا انجام می شود. در ادامه به چندین نکته اشاره شده است که بهتر است پیش از پیشنهاد دادن ازدواج به آن ها دقت نمایید.

۱) اول از هر چیزی شما باید مطمئن شوید که فردی را که برای ازدواج انتخاب کرده اید مناسب است و انتخاب صحیحی داشته اید. منظور این نیست که از همان لحظه اول باید عاشق و دیوانه وار یکدیگر را دوست داشته باشید بلکه حداقل در مسائل مختلف اشتراک داشته باشید.

۲) باید مطمئن باشید که هر دوی شما برای ازدواج امادگی های لازم را دارید و قطعا برای زندگی مشترک هدف های را در نظر داشته اید و بعد از اینکه پیشنهاد ازدواج از سوی شما انجام شد می توانید بر روی مسائل مختلف به توافق بپردازید و همچنین وجه مشترک ها و تمایزها را شناسایی کنید.

۳) از پدر و مادرتان اجازه بگیرید. هیچ وقت بدون اجازه موضوع به این مهمی را فراموش نکنید یا آن را نادیده نگیرید. اجازه گرفتن از پدر و مادر می تواند شما را در تمامی امور مستحکم و قوی تر کند.

۴) به نحوه ی که پیشنهاد می دهید دقت کنید. پیشنهاد شما باید به صورتی باشد که طرف مقابل از شنیدن آن خوشنود شود نه اینکه نوعی بی احترامی برای او تلقی شود. مثلا فرض کنید شما در خیابان پیشنهاد را سریعا عنوان کرده باشید و به این فکر نکنید که چقدر برای طرف مقابل ارزش قائل شده اید.

۵) می توانید یک هدیه در نظر بگیرید و اگر طرف مقابل شما رضایت دارد به او هدیه را بدهید.

باغ تالار عروسی شیک و ارزان شمس العماره همراه شما برای داشتن مراسمی شیک و لاکچری می باشد.