نکات مهم در رابطه با تغییر ظاهر در مراسم عروسی

نکات مهم در رابطه با تغییر ظاهر در مراسم عروسی , باغ تالار شمس العماره : حتما شما هم تا به حال به مراسم عروسی رفته اید که عروس خانم آنقدر تغییر کرده باشد که با دیدن آن شوکه شده باشید و از خودتان بپرسید که این همه تغییر چطور اتفاق افتاده است؟

متاسفانه برخی فکر می کنند که باید در شب عروسی شان آنقدر تغییر کنند که مهمان ها به جای ذوق کردن به آن ها ، از دیدن شان شوکه شوند و به روایتی عروس خانم را نشناسند. ولی نیازی نیست شما این همه ریسک را در مراسم عروسی تحمل کنید چون بیشتر از ما تنها یکبار بهترین و زیباترین شب زندگی مان را تجربه می کنیم و فقط باید به فکر برگزاری این مراسم به بهترین شکل باشیم.

نکات مهم در رابطه با تغییر ظاهر در مراسم عروسی

شما می توانید نکاتی را مد نظر بگیرید و به جذابیت  و زیبایی خودتان در مراسم برسید نه اینکه مداوم نگران این باشید که این تغییر ظاهری برای تان زیبا است یا نه….

۱) چیزهای جدید را امتحان نکنید

اگر می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید بهتر است برای مراسم عروسی شما نباشد قطعا مراسم عروسی شما نمی تواند زمان مناسبی برای این ازمایش باشد. مثلا اگر تا کنون از سایه دودی یا رژ صورتی استفاده نکرده اید نیازی نیست در روز عروسی تان آن را امتحان کنید چون ممکن است شما را به چیزی تبدیل کند که اصلا انتظار آن را نداشته اید.

تغییر ظاهر در مراسم عروسی

تغییر ظاهر در مراسم عروسی

۲) زمان دیگری را برای تغییرهای ناگهانی اختصاص بدهید

توصیه ما به شما این است که تغییرهای ناگهانی و عمده ی مثل کوتاه کردن زیاد موهایتان یا برنزه کردن و … را به زمان دیگری جز مراسم عروسی تان اختصاص بدهید چون این اطمینان وجود ندارد که حتما چنین تغییراتی با چهره شما سازگاری دارد یا خیر.

۳) از ماه ها پیش برای ایجاد تغییرات جدید خودتان را اماده کنید

اگر ایده یا نظراتی دارید که می خواهید روی موهایتان اجرا شوید یا بر روی صورت شما وجود داشته باشد از ۳ ماه پیش از مراسم عروسی آن را اجرا کنید تا اگر مشکلی در این خصوص به وجود آمد زمان برای جبران آن وجود داشته باشد.
برای تغییر ظاهر در مراسم عروسی حتما از سه ماه قبل اگر قصد هایلات کردن مو یا کوتاه کردن یا مراقبت های پوستی دارید ، این موارد را اجرا کنید. استفاده از این گزینه ها در چند روز قبل از عروسی قطعا کار اشتباهی می باشد.

۴) از پودرهای مناسب استفاده کنید

از پودرهای استفاده کنید که بتوانند به خوبی بر روی صورت شما بنشینند و با پوست شما سازگاری داشته باشد. مواردی چون پنکک و پودرهای فیکس کننده باید به صورت صحیح انتخاب شوند چون نقش مهمی در ارایش شما دارند. برای اینکه استخوان های گونه تان برجسته شود نیز باید از بهترین و مناسب ترین رنگ استفاده نمایید. این اختلاف رنگ ها نباید انقدر زیاد باشد که با رنگ پایه پوستی شما به خوبی نمایان باشد.

برای تغییر ظاهر در مراسم عروسی اگر شما ارایشگر خودتان را به خوبی انتخاب کرده باشید قطعا او می تواند تمامی این گزینه ها را انطور که شما می خواهید اجرا کند به گونه ی که هم رضایت شما را در پیش داشته باشد و هم نتیجه ی نهایی انطور باشد که مهمان ها از دیدن آن لذت ببرند.

۵) از برق لب و رژ لب به تنهایی استفاده نکنید

اگر می خواهید ماندگاری برق لب و رژ شما بیشتر باشد باید قبل از استفاده از خط لب استفاده نمایید. این گزینه های تکنیک های مهمی هستند که هر ارایشگری آن ها را به خوبی می داند.
وقتی شما از برق لب یا رژ لب به تنهایی استفاده کنید در واقع نوعی محو شدن را ایجاد کرده اید که شاید جلوه ی زیبایی نداشته باشد.

۶) به ابروهایتان اهمیت دهید

به گونه ی باید رنگ ابروهایتان را انتخاب کنید که با رنگ موهای شما دارای همخوانی لازم باشد. اگر ابروهای کم پشتی دارید یا قسمت های خالی آنها زیاد است باید از ترفندهای استفاده شود که این کم و خالی بودن دیده نشود.
برخی از عروس خانم با استفاده از داروهای گیاهی استاندارد و تایید شده توسط پزشک از ماه های قبل از برگزاری مراسم به پرشدن وزیبا شدن ابروهایشان کمک می کنند و به ارایش آن ها دقت می نمایند.

بهتر است بدانید که این مراسم عروسی برای شما به عنوان یکی از مهم ترین و لذت بخش ترین مراسم های زندگی تان است که تنها یکبار آن را تجربه می کنید و هیچ چیز پیش پا افتاده ی نباید سبب شود که استرس و اضطراب بر شما غلبه نماید و این شب را برای شما بهم بریزید.
سعی کنید برای اینکه از زیبایی ظاهری خوبی در مراسم عروسی تان برخوردار باشد در انتخاب آرایشگرتان دقت نمایید.

باغ عروسی شمس العماره همراه شما برای برگزاری بهترین مراسمات و جشن ها ..