دیزاین اکسسوریز تالار عروسی شمس العماره

دیزاین اکسسوریز تالار عروسی شمس العماره : همه ما به این موضوع آگاهی داریم که مکانی که مراسم عروسی در آن برگزار می شود،درعین زیبا وشیک بودن باید چشم نواز نیز باشد، اغلب عروس و دامادها از بهترین روز زندگی خود که روز عروسی شان است،بهترین خاطره ها را دارند.

جشن مراسم عروسی باید از جمله جشن هایی باشد که خاطرات آن برای همیشه درذهن ماندگار باشد،برای ثبت بهترین خاطرات از این روز باید به بهترین روش از مراسم عروسی فیلم برداری و عکس برداری انجام شود در ادامه با باغ تالار عروسی شمس العماره همراه باشید.

دیزاین اکسسوریز تالار عروسی

برای داشتن مراسم جشن عروسی عالی،علاوه براینکه از مهمان ها باید به بهترین صورت پذیرای شود،باید فضای مکان برگزاری مراسم عروسی را نیز مدنظر قرار داد.به طور کلی در برگزاری تشریفات مجالس عروسی طراحی اکسسوریز بسیار تاثیر گذار است.
در حقیقت به کلیه اشیاء و وسایل تجملی عروسی دیزاین اکسسوریز نامیده می شود،که باعث می شوند فضای مکان برگزاری مراسم عروسی بسیار زیبا جلوه کند.این وسایل و اشیا که در دو قسمت باغ تالار به کار برده می شوند،شامل این موارد هستند:

دیزاین اکسسوریز تالار عروسی

دیزاین اکسسوریز تالار عروسی

دیزاین اکسسوریز در فضای خارجی باغ تالار عروسی

در قسمت خارجی باغ تالار عروسی،و بخش ورودی و مکان استقبال کار می شود،و مهمان ها را به سمت باغ تالار پذیرایی راهنمایی می کند.این درصورتی است که در اغلب تالار برگزاری مراسم عروسی بخش بیرونی باغ تالار عروسی را بیشتر مورد اهمیت قرار نمی دهند،و مدیریت این گونه باغ تالار ها نمی خواهند مهمان ها زیاد در این قسمت ها توقف کنند،و مهمان ها همین که ماشین هایشان را در پارکینگ ها پارک کردند سریع از این بخش عبور کنند و داخل باغ تالار بروند . برای مدریت اینگونه باغ تالار ها جذاب بودن دیزاین اکسسوریز بی اهمیت است،و از هیچ وسیله ای برای زیبا و جذاب شدن باغ تالار عروسی استفاده نمی کنند.
اما برای داشتن تشریفات عروسی بهتر،لازم است که قسمت بیرونی باغ تالار مه تزئین شود.

برای رمانتیک شدن فیلم عروسی بهتر است قسمتی از فیلم را در فضای بیرون از باغ تالار عروسی ضبط شود،در این میان بخش ورودی باغ تالار نیز در زیباسازی فیلم عروسی نقش دارد،پس انجام دادن دیزاین اکسسوریز تالار عروسی در این قسمت ها مهم و اساسی است.

دیزاین اکسسوریز در فضای داخلی باغ تالار عروسی

مهم ترین قسمتی که دیزاین اکسسوریز در تالار عروسی اجرا می شود،مربوط به فضای درونی باغ تالار است،چون مهمان ها بیشتر وقت خود را در این قسمت سپری می کنند،برای زیبایی و جذاب شدن بیشتر این قسمت اشیا و وسایلی را به کار می برند که در ادامه مطلب به برخی از آها اشاره می کنیم.

آینه

کار کردن آینه در قسمت داخلی باغ تالار عروسی باعث میشود نور زیادی منعکس شود،و در این صورت اگر نورهای رنگی هم استفاده کنند،ترکیب این نورهای رنگی با انعکاس آینه ها یک فضای خاص و منحصر به فردی به وجود می آورد.

البته به کار بردن آیینه در باغ تالار عروسی مزیتی که دارد این است که مهمان ها می توانند تصویر خودشان را در این آینه ها ببینند،و نقاطی که دور از دسترس آنها است را با آینه مشاهده کنند.اما بهتر است برای کل باغ تالار آیینه کار نشود ،و قسمت های دیگر با کاغذ دیواری و سنگ های آنتیک کار شود.

جایگاه عروس وداماد

از بخش مهم هرباغ تالار عروسی،جایگاهی است که متعلق به عروس وداماد است،و تقریبا در دید همه مهمان ها است ،این جایگاه باید به گونه ای باشد که حواس بیشتر مهمان ها آنجا باشد.این قسمت از باغ تالار عروسی باید خیلی خاص و زیبا تزئین شود به گونه ای که مهمان های حاضر درباغ تالار از زیبایی آنجا به وجد آیند و از آن تعریف کنند.
وسایل مورد نیاز برای تزئین این قسمت شامل،ساتن،پارچه های براق،گل،وسایل کریستالی،شمعدان های زیبا و جالب و پایه دار است.

تزئینات روی میز

برای داشتن یک جشن عروسی زیبا و منحصر بفرد می توان میز مهمان ها را به بهترین شکل تزئین کرد،برای بهتر و زیباتر دیده شدن میزها،می توان روی میزها شمعدانی ها،گلدان ها و ظرف های زیبا برای گذاشتن میوه و شیرینی استفاده کرد.

دقت کنید وقتی میز را تزئین کردید کل میز گرفته نشود و مهمان ها اذیت نشوند،که این حالت زیاد خوشایند نیست،اشیا و وسایلی که برای تزئین میز مهمان ها استفاده می شود بهتر است در اندازه های کوچک باشند تا فضای زیادی روی میز اشغال نکنند.

نورپردازی

نور پردازی از دیگر قسمت های دیزاین اکسسوریز تالار عروسی می باشد،به طور معمول در اغلب سقف تالار عروسی مشاهده می شود.
برای شیک تر و زیبا تر دیده شدن فضای باغ تالار،برروی روی دیوارهای باغ تالار چراغ های کوچک رنگی نصب می کنند،البته انجام دادن این کارها کار هرکسی نیست و نیاز به یک مهندسی ویژه دارد،که مدیران باید به این مساله توجه داشته باشند.