رجوع بعد از جدایی زن و شوهر

رجوع بعد از جدایی زن و شوهر ، باغ تالار شمس العماره کرج : در صورتی که شما در زندگی تان با مشکلاتی روبرو شده اید و اختلال های در زندگی شما به وجود آمده که سبب شده تا طلاق بگیرید و از همسرتان جدا شوید ولی لازم است بدانید که هنوز دیر نیست و به قول معروف، ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است….
برای رجوع بعد از جدایی زن و شوهر شما می توانید از گذشته درس بگیرید و به فکر جبران باشید و همچنین ایده های جدیدی را در زندگی تان بکار بگیرید و یک زندگی تازه شروع کنید. در ادامه سعی شده است نکاتی را برایتان بازگو کنیم که موجب شود تا زندگیتان را از سر بگیرید و همچنین تضادها و مشکلاتتان را از بین ببرید. البته این نکات زمانی برای شما کاربردی می باشد که آن ها را جدی بگیرید و در زندگی تان بکار ببرید.

رجوع بعد از جدایی زن و شوهر

بهتر است بدانید که گاهی دوستان و آشنایان نیز در بازگشت شما به زندگی و شروع زندگی جدید بدون مشکل می توانند سهیم باشند و از این موضوع احساس رضایت و خوشحالی کنند. قطعا آرزوی هر خانواده ی می باشد که فرزندان شان در رفاه و آرامش زندگی کنند و در کنار همسران خود احساس خوشبختی نمایند.
هیچ وقت به خودتان اجازه ندهید مسائل پیش پا افتاده و جزئی سبب شود تا زندگی شیرین و لذت بخش شما به یک زندگی تلخ و بی روح تبدیل شود. همیشه به این فکر کنید که شما در زندگی با همسرتان تنها نیستید و اگر مشکلی برای شما به وجود بیاید کسی به عنوان همسر در کنار شماست و کمک تان می کند. این شما هستید که باورهای خوب را می سازید و باورهای غلط را از خودتان دور می کنید.

رجوع بعد از جدایی زن و شوهر

اگر حس می کنید به هر دلیلی در زندگی تان برای همسرتان کم گذاشته اید یا آنطور که باید رفتار می کردید ،عمل نکرده اید و نیاز به مشاوره و یا ساده تر نصیحت دارید سعی کنید از بزرگان کمک بگیرید یا در شرایط حادتر به یک مشاور مراجعه نمایید و هیچ وقت اجازه ندهید مسائل کوچک به اندازه ی بزرگ شوند که حل شدن آن ها مشکل ساز باشد.

  1. از عملکردتان در گذشته پند بگیرید و آن را بپذیرید

برای رجوع بعد از جدایی زن و شوهر شما و همسرتان باید به خوبی این موضوع را بپذیرید که رفتار و عملکرد شما سبب شده تا طرف مقابل ناراحت شود. وقتی اینکار را انجام بدهید توانسته اید اعتماد همسرتان را بدست بیاورید و هر دو به حرفهای یکدیگر گوش بدهید. اگر هر دو طرف مسئولیت کار خود را برعهده نگیرند و حق را فقط به خودشان بدهید این روند دلخوری ادامه پیدا می کند و رابطه شما با همسرتان به بهبود ختم نمی شود و جدایی همچنان ادامه خواهد داشت.

۲) عذرخواهی کنید و نترسید

بسیاری از زوجین همیشه فکر می کنند که اگر از طرف مقابلشان عذرخواهی کنند کوچک می شوند ولی اصلا این گونه نیست بهتر است بدانید اگر رفتار اشتباهی از شما سر زده و موجب ایجاد تنش و ناراحتی گردیده از همسرتان عذرخواهی کنید و از کوچک شدن نترسید. در زندگی مشترک جایی برای غرور و خودخواهی نیست و با معذرت خواهی کردن توانسته اید اعتماد شوهرتان را دوباره بدست بیاورید.

خانم های عزیز باید بدانند اگر اشتباهی از آنها سر زده و از همسرشان معذرت خواهی کرده اند بهتر است برای مدتی آقا تنها باشد چون این آقایان هستند که در چنین وضعیت های نیاز به تنهایی دارند تا بتوانند معذرت خواهی همسر را بپذیرند و با این موضوع کنار بیایند.
در مقابل آقایان نیز بهتر است بدانند اگر همسرشان از آن ها معذرت خواهی کند و به او توجه نکنند قطعا سبب ایجاد یک ناراحتی مجدد و ازرده شدن خانم ها خواهد شد.

۳) اشتباهات خود را تا جایی که می توانید جبران کنید

برخی از اشتباه هات را می توان جبران کرد ولی برخی دیگر امکان جبران برای آنها وجود ندارد. اگر اشتباهی از شما سر زده بهتر است از همسرتان بپرسید که اگر اشتباهم را جبران کنم و به فکر بهبود اوضاع باشم آیا شما را می بخشد؟ وقتی شما این سوال ها را از همسرتان بپرسید او به این موضوع پی می برد که شما به فکر جبران هستید و قطعا از میزان دلخوری و ناراحتی های او کاسته می شود. می توانید با این هدیه اشتباه گذشته خود را جبران کنید و به سراغ دلجویی بروید.

۴) به تعهدهای که مظی دهید عمل کنید

یکی از بهترین راه کارهای که می توانید به وسیله ی آن اعتماد همسر خود را بدست بیاورید متعهد بودن به تعهدهای است که داده اید. همیشه هر قول وقراری که با همسرتان می گذارید را مد نظر بگیرید و به آنها پایبند باشید. هر کاری را که می توانید انجام بدهید باید در رابطه با آن تعهد بدهید چون اگر تعهدهای شما عملی نشود ، بروز مشکلات جدید را در زندگی شما به وجود خواهد آورد.

شمس العماره باغ تالار ارزن قیمت در کرج ، آماده ارائه خدمات ویژه به هموطنان عزیز و گرامی می باشد.