رهایی از جوش های مزاحم در روز عروسی

رهایی از جوش های مزاحم در روز عروسی , باغ تالار عروسی شمس العماره کرج : دلایل مختلفی وجود دارد که سبب می شود جوش ها بر روی صورت به وجود بیایند که می توان به استرس و نداشتن خواب کافی اشاره کرد. زمانی که این موارد منجر به اختلال در هورمون ها شوند زمینه ی را برای بروز جوش های مزاحم به وجود می آورند. اصلی ترین کاری که شما باید انجام بدهید حفظ ارامش تان است و به خوراکی های که پیش از مراسم عروسی تان می خورید دقت کنید. برخی از خوراکی های حساس و گرم موجب می شوند تا جوشهای صورت پدید بیایند.

رهایی از جوش های مزاحم در روز عروسی

رهایی از جوش های مزاحم در روز عروسی

رهایی از جوش های مزاحم در روز عروسی

فکر کنید که شب عروسی شما است و بابت ارایشگاه و لباس عروس یا ماشین و…. استرس زیادی دارید و این فکرها اجازه نمیدهد شما تا صبح بخوابید اما صبح متوجه یک جوش بزرگ و مزاحم بر روی صورت تان می شوید قطعا با دیدن چنین حالتی شوکه می شوید… متاسفانه این جوش ها نیز بدترین زمان را انتخاب می کنند  و موجب ناراحتی عروس خانمها می شوند. حال سوال اینجاست که کارهای را انجام بدهیم تا به مبارزه با جوش ها برویم؟ با ما همراه شوید….

۱)گام اول

ساده ترین راه این است که شما از ماسک های خانگی برای درمان سریع جوش های صورت استفاده کنید ولی اگر به زمان عروسی بسیار نزدیک هستید مجبورید با تکنیک های ارایشی اقدام به پوشاندن این جوشها نمایید. (قطعا نمایش جوش ها بر روی صورت می تواند برایتان بسیار ازار دهنده باشد).

۲)گام دوم

برای پوست خود یک مرطوب کننده مناسب را انتخاب نمایید. ولی دقت کنید که این مرطوب کننده فاقد چربی باشد چون در غیر اینصورت جوش های صورت شما را تشدید کرده و سبب می شود موارد دیگری نیز بر روی صورت شما ظاهر گردد.

۳)گام سوم

از مرطوب کننده های بدون چربی استفاده نمایید تا اگر در اطراف زایده ی پوسته پوسته شد با سطح پوست کاملا هموار گردد. دقیقا استفاده از مرطوب کننده موجب می شود تا پودرها و کانسیلرهای که شما استفاده می کنید بهتر بر روی پوستتان بخوابند.

۴)گام چهارم

کانسیلری را انتخاب کنید که در چنین شرایطی بتواند به شما کمک فراوانی نماید. برخی از برندهای کانسیلرها پوشش مناسبتری را انتخاب می نمایند اما اگر نتوانستید به آسانی این کانسیلرها را بدست بیاورید باید بدانید برای اینکار کانسیلر مناسب باید کمی پایه زرد را داشته باشد. البته کانسیلرهای زیر چشم که دارای حالتی کرمی هستند و کمی رنگ پوست را روشن تر می کنند اصلا برای اینکار مناسب نمی باشند چون سبب روشن تر شدن قرمزی های پوست شده و کاری می کنند تا بیشتر نمایان گردند. برای پوشاندن جای زخم ها، جوشها، تتو باید به سراغ کانسیلرهای رفت که با پوست تقریبا همرنگ بودن و تناژ زردی دارند.

۵)گام پنجم

پیشنهاد می شود به وسیله انگشت حلقه کانسیلر را روی موضع موردنظر بمالید چون به وسیله ی انگشت میتوان ظرافت بیشتری را انجام داد.

۶)گام ششم

حالا کرم پودر همیشگی تان را انتخاب کنید و سپس روی پوست بمالید تا پوست شما به صورت یکدست شود. البته مواظب باشید زمانی که با کرم پودر روی جوشها را می پوشانید از حرکتهای ضربه ی استفاده نمایید و اصلا کرم را روی آن مالش ندهید چون کانسیلر زیرین با اینکار پخش می شود و مجدد جوشهای قرمز خودشان را نشان می دهند.

۷)گام هفتم

برای رهایی از جوش های مزاحم در روز عروسی پودر را بردارید و شروع به زدن آن کنید تا هم رنگ صورت یکنواخت و مات شود و اینکه روی جوش ها دوام کانسیلرها زیادتر گردد. پودر موجب می شود تا کانسیلرها به راحتی از بین نروند.
نکته) در انتخاب کانسیلر باید دقت کنید: همانطور که اشاره کرده ایم در انتخاب کانسیلر باید دقت کافی را داشته باشید و کانسیلری را انتخاب نمایید که پایه زرد رنگی داشته باشد و از رنگ طبیعی پوست شما نیز روشن تر نباشد چون در چنین شرایطی صورت سفید زیادتر از اندازه زیرچشم ها موجب جلب توجه شده و حالت طبیعی اش را از دست خواهد داد.

بهترین حالت این است که رنگ پوست شما با کانسیلر انتخاب شده دقیقا یکی باشد و زمانی که روی پوست مالیده می گردد اصلا رنگ آن را نتوان دید و مشخص نباشد.

به دنبال کانسیلرهای بگردید که دارای پوشانندگی بالایی هستند و عموما کانسیلرهای استیک یا جامد می توانند شما را بیشتر به این هدف برسانند. در رابطه با کانسیلرها بدانید که نمونه های که با اسفنج مالیده می شوند پوشانندگی کمتری دارند.
عروس خانم ها اگر در انتخاب ارایشگر خود دقت کافی را انجام داده باشند و از آرایشگرهای حرفه ی و باتجربه برای روز عروسی شان انتخاب کرده باشند قطعا بدون سپری شدن هیچ مشکلی می توانند این روز مهم را پشت سر بگذارنند.