رژ لب قرمز برای مراسم عروس

رژ لب قرمز برای مراسم عروس : افراد زیادی را حتما دیده اید که طرفداران جدی رژ لب قرمز هستند و در ارایش خودشان از رژ لب قرمز استفاده می کنند چون رنگی است که میتوان آن را با هر لباسی که دوست دارید ست کنید. اگر زمانی که می خواهید این رنگ رژ را نتخاب کنید به نکات مرتبط با رنگ پوستتان دقت نکنید ممکن است این رژلب علاوه بر اینکه منجر به زیبایی شما نشود بلکه سبب شود شما ترسناک نیز جلوه بدهید.

رژ لب قرمز برای مراسم عروس

در آرایش افراد معروفی مثل جنیفر لوپز یا ریحانا و… دیده اید که همیشه بی نقص و بی عیب هستند اما چگونه می توانیم اینکار را در خانمان انجام بدهیم؟ در ادامه مواردی را برایتان ذکر می کنیم که در زمان آرایش و استفاده از رژ لب باید آن ها را در نظر بگیرید.

انتخاب رنگ رژلب با توجه به رنگ پوست صورت

در صورتی که شما پوست روشنی داشته اید میتوانید از رژ لب های استفاده کنید که رنگ های قرمز سرد یا ته رنگ آبی داشته اند تا لب های شما جذاب تر جلوه بدهد مثل قرمز گیلاس یا قرمز سیب آبنباتی. این رنگ ها سبب می شوند که چهره روشن تر و درخشان تر گردد. رنگ های قرمز روشن و قرمز کران بری سبب درخششی طلایی رنگ بر روی چهره های برنزه می گردد. افرادی که رنگ پوست تیره دارند باید برای خود رنگ های قرمز گرمی را انتخاب نمایند که ته رنگ نارنجی یا قهوه ی دارند. این رنگها برای رنگ چهره های تیره، گیرایی جذاب تری دارند.

رژ لب قرمز برای مراسم عروس

رژ لب قرمز برای مراسم عروس

زیرسازی لب ها پیش از زدن رژ لب

در زمان ارایش صورت می دانید که برای زیرسازی باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و برای اینکه رژ لب خیلی خوب بر روی لب های شما بنشیند نیاز است که زیرسازی های لازم را انجام بدهید. میتوانید از کانسیلر معمولی استفاده نمایید. تنها کمی از آن را بر روی نوک انگشت خودتان بزنید و بر روی لب هایتان بکشید. با اینکار لب شما دقیقا به رنگ رژ در می آید و برای مدت طولانی تری نیز رنگدانه های رژ بر روی لب های شما می ماند. یکی دیگر از راه های که شما می توانید برای جلوگیری از پخش شدن رنگ روی لب ها استفاده کنید با این مداد بی رنگ خط لب بکشید. یک مدادروشن و دارای موم میتواند مثل یک دریچه باشد به همین جهت از پخش شدن رنگ رژ جلوگیری می کند و این احتمال را کاهش میدهد که خط لبهای ناهماهنگ نیز بر روی لب کشیده نشوند که معمولا با مدادهای معمولی ایجاد می شوند.

اجازه ندهید رژ لب به دندان تان مالیده شود

چرا وقتی که رژ لب پر رنگ میزنید ، رژ لب به دندانهای شما چسبیده می شود؟

رژ لب قرمز برای مراسم عروس

رژ لب قرمز برای مراسم عروس

برای اینکه از این مسئله جلوگیری کنید ، باید خیلی کم به ۲ دندان جلوییتان وازلین بزنید اصلا نگران این نباشید که طعم خاصی در دهان شما باشد. این کار سبب می شود که یک چیز شبیه سد نامرئی ایجاد شود که سبب می شود رنگ به دندان های شما نچسبد. در صورتی که دوست دارید از نرم کننده لب استاده کنید میتوانید پس از زدن رژ کمی از آن را بر روی لب تان بزنید تا رژ لب شما محکم بر روی لب تان قرار بگیرد.

ست کردن صورت با رژ لب

زمانی که می خواهید  در آرایشگاه برای آرایش صورت خود از رژ لب پر رنگ استفاده کنید نباید زیاد چشمتان را آرایش کنید تنها باید بر روی یکی از اعضای چهره تان کار کنید تا بقیه اعضا برای جلب توجه با هم رقابت نکنند.اما اندکی ریمل ، رژ گونه و خط چشم را فراموش نکنید. یک رژ لب مرطوب و درخشان میتواند ظاهر شما را شاداب و جوان نشان بدهد. از دیگر فرمولهای مات که میتوانند سبب خشک شدن لب ها شود و شما را مسن تر نشان بدهد اصلا استفاده نکنید.
اگر این نکته ها را در نظر بگیرید باید خودتان را برای مهمانی و تعریف و تمجید دیگران از خودتان اماده نمایید.