سوالاتی که باید از طراح لباستان بپرسید

سوالاتی که باید از طراح لباستان بپرسید , باغ تالار عروسی شمس العماره :یکی از اصلی ترین مواردی که باید پیش از برگزاری مراسم عروسی آن را به دقت انجام بدهیم ، انتخاب لباس عروس می باشد. اما اگر از عروس خانم های هستید که بسیار به لباس تان اهمیت میدهید بهتر است پیش از اینکه به طراح لباس تان مراجعه نمایید با سوال های آشنا شوید که بهتر است آنها را از طراح بپرسید. در ادامه این پست ما سعی کرده ایم به نکات و سوالاتی اشاره نماییم که می تواند به شما کمک کنند.

سوالاتی که باید از طراح لباستان بپرسید

  1. مدت زمان آماده شدن لباس من چقدر است؟

از کلیدی ترین سوال های است که شما اصلا نباید از پرسیدن آن غافل شوید به محض اینکه در اولین قرار خود را طراح شروع به صحبت کردید بپرسید که چقدر زمان نیاز است که لباس ما آماده شود و تاریخ دقیق را جویا شوید. اما اگر یک تاریخ مشخص را نمی توان عنوان کرد نزدیک ترین زمان را به تاریخ عروسی تان بپرسید.
مدت زمانی که طراح زمان می خواهد تا لباس شما را اماده کند به عوامل مختلفی بستگی داشته است که می توان به طرح انتخاب شما اشاره کرد. اگر طرح شما پیچیده باشد نیاز به زمان زیادتری خواهید داشت و فراموش نکنید که طراح های که حرفه ی هستند سفارش های بیشتری دارند پس بهتر است این گونه طراح ها را انتخاب نمایید و زمان را از دست ندهید.
معمولا طراح برای اینکه لباس شما را اندازه گیری و بررسی کند سه جلسه را مشخص می نماید. شما باید مطمئن شوید که حتما لباس تان در تاریخ مشخص به دست شما می رسد و فرصت این را دارید که آن را از هر جهتی بررسی نمایید و اگر مشکلی باشد برای برطرف کردن زمان وجود دارد.

سوالاتی که باید از طراح لباستان بپرسید

سوالاتی که باید از طراح لباستان بپرسید

۲) با توجه به فرم بدن من چه لباسی بهم میاد؟

متاسفانه برخی از عروس خانم ها از پرسیدن این سوال اجتناب می کنند و دوست دارند که فقط سلیقه خودشان در این رابطه وجود داشته باشد اما فراموش نکنید که طراح به دلیل اینکه در کارش حرفه ی و با تجربه است بیشتر می تواند به شما کمک کند. ممکن است شما همیشه در طول عمرتان خودتان را با یک مدل لباس تصور کرده باشید که اصلا مناسب اندام شما نیست و باید مدلی را انتخاب نمایید که با فرم بدن شما هماهنگی داشته باشید. در بین نکات مهم در انتخاب و خرید لباس عروس از طراح بخواهید با توجه به اطلاعات و تجربه ی که دارد، یک طرح فوق العاده را به شما پیشنهاد میدهد و از او نظر بخواهید تا بتوانید در مراسم عروسی تان بدرخشید.

۳)بهترین رنگ برای لباس من، کدام است؟

از گذشته تا کنون به این صورت بوده که لباس عروس با رنگ سفید می باشد ولی ممکن است شما نظر متفاوتی داشته باشید و بخواهید لباس تان رنگ دیگری داشته باشد. از طراح بخواهید که با توجه به مدل یک رنگ را به شما پیشنهاد بدهد. همیشه شما مجبور نیستید آن چیزی را انتخاب کنید که بقیه انتخاب کرده اند بلکه سلیقه شما و نظراتتان حرف اول را خواهد زد.

۴)برای زیر لباسم چه بپوشم بهتر است؟

در بین سوالاتی که باید از طراح لباستان بپرسید یکی از اصلی ترین پرسش ها این اس که چه چیزی را زیر لباس عروس بپوشم تا مناسب باشد و در روز عروسی راحت باشم. بارها به این موضوع اشاره کرده ایم که راحت بودن عروس خانم در لباس عروسی اش از اصلی ترین گزینه های می باشد که باید مورد توجه قرار بگیرد.
لباس عروس مناسب باغ تالار عروسی که این روزها دوخته می شوند بسیار پیچیده هستند که حتی برخی از افراد نمی دانند که زیر آنها چه بپوشم ولی اگر می خواهید لباس عروس تان را ساعت ها بپوشید باید با توجه به شرایط آب و هوایی و فصلی که در آن هستید ، لباس زیرین آن را به بهترین شکل انتخاب کنید تا مشکلی در روز عروسی نداشته باشید.

بهتر است برای اینکار از مزون دارها و طراح هان سوال کنید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد بدهند. اصلا نباید از کنار چنین مواردی ساده گذشت و آن ها را نادیده گرفت.

آیا بعد از انتخاب لباس عروس می توانیم به فکر این باشیم که وزن مان را کم کنیم؟

اگر قرار است تا روز عروسی رژیم سختی بگیرید و وزن تان را کم و زیاد کنید باید به لباس تان دقت کنید ( راهنمای انتخاب لباس عروس ). چون ممکن است این تداخل سایز برای شما مشکل ساز باشد.
اگر به تاریخ عروسی تان نزدیک هستید نباید وزن خود را کم یا زیاد کنید ، این تغییر سایز می تواند سبب شود که شما در زمان پرو کردن لباس تان مشکلات را نبینید و قطعا در روز عروسی نتیجه ی که از لباس تان به وجود آمده ، مورد رضایت شما نباشد.