صفر تا صد برگزاری مراسم عروسی

صفر تا صد برگزاری مراسم عروسی , باغ تالار عروسی شمس العماره کرج : یکی از مراسم های به یادماندنی و جذاب برای هر زوجی، مراسم عروسی است که سبب می شود برای مدت طولانی و شاید تا اخر عمر این خاطره ها در ذهن باقی بمانند. این روز هیچ وقت باز نمی گردد و تکرار نمی شود. پس چگونگی برگزاری مراسم بسیار مهم و حائز اهمیت بوده است. برای این مراسم هزینه های زیادی صرف می شود و وسواس های زیادی در این خصوص وجود داشته است.

صفر تا صد برگزاری مراسم عروسی

امروزه در بسیاری از جوامع مراسم عروسی به صورت گروهی شایع شده است و البته کم هزینه تر و ساده تر برگزار می شود. مثل جشن های دانشجویی که ممکن است بسیاری از زوجین چنین جشن های را برای خود انتخاب کنند.

جشن عروسی در اصل نوعی به رسمیت شناخته شدن زوج در بین فامیل و دوستان و آشنایان بوده که در بسیاری از جوامع وجود داشته است. در جامعه ما و کشور عزیزمان ایران این جشن برای خود رسم و رسومی خاصی داشته اما متاسفانه هزینه های آن زیاد است و این با وجودی بوده که در بسیاری از جوامع پیشرفته و مدرن این جشن ساده برگزار می گردد و هزینه ی کم تری را برای آن صرف می کنند.

صفر تا صد برگزاری مراسم عروسی

صفر تا صد برگزاری مراسم عروسی

شاید شما بتوانید مراسم عروسی خودتان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید ولی فراموش نکنید که مواردی که بابت آن ها هزینه پرداخت می کنید در موضوعات اصلی هستند و به مسائل جانبی کم تر اهمیت داده می شود. مثلا یکی از مواردی که می تواند بسیار متفاوت باشد، هزینه ی کارت عروسی بوده و انتخاب کارت عروسی میتواند به نوعی باشد که هم در شان دو خانواده بود و هم از نظر هزینه ی مناسب تر باشد.

برای صفر تا صد برگزاری مراسم عروسی یکی از بهترین راهکارهای که شما می توانید به واسطه ی آن هزینه های مراسم عروسی تان را کنترل کنید ، مدیریت است. هر چقدر که شما بتوانید مدیریت بهتر و صحیح تری را داشته باشید قطعا موفق تر خواهید بود. شما می توانید با مدیریت بر روی مراسم خود کنترل بهتری داشته و مراسم را بهتر برگزار نمایید و به خوبی هزینه های مراسم عروسی را کنترل کنید.

بهترین برنامه ریزی برای مراسم عروسی

۱) اولین موردی که شما باید توجه ویژه ی به آن داشته باشید، اماده سازی لیستی از مهمان ها است که دارای اهمیت بسیاری است. وقتی شما یک لیست از مهمان های خودتان اماده نمایید می توانید بهترین انتخاب ها را انجام بدهید مثلا با توجه به تعداد مهمان های خود یک تالار را انتخاب نمایید اگر تعداد مهمان های شما زیاد است تالار بزرگی را انتخاب کنید تا مجبور نباشید مهمان هایتان با فاصله های خیلی کم در کنار یکدیگر بنشینند.

۲) لباس عروسی را انتخاب نمایید که با انتخاب شما همخوانی داشته است و البته با بودجه و سلیقه ی شما نیز مطابقت دارد. اگر می خواهید در شب عروسی تان بدرخشید باید بدانید که چه لباس عروسی شما را زیباتر خواهد کرد و دقیقا همان لباس را انتخاب نمایید.

۳) انتخاب تالار عروسی همان طور که اشاره کرده ایم بسیار مهم است و اصلی ترین موضوع به شمار می رود. شما باید با توجه به سلیقه و بودجه ی که دارید تالار تان را انتخاب کنید.

۴) زمانی که می خواهید آرایشگاه عروس را انتخاب کنید نباید گول ارزان بودن را بخورید و اگر ارایشگر وعده های را به شما می دهد نباید تنها به آن ها اکتفا کنید. حتما نمونه کارهای ارایشگر را مشاهده کرده و سوابق آن را بررسی نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام بدهید. اگر از ارایش خود در مراسم راضی نباشید قطعا از عکس هایتان نیز رضایت ندارید.

۵) انتخاب دسته گل عروس نیز مهم است. دسته گل عروس باید با سلیقه و فصل مناسب باشد و حتما از نمونه های مختلف دسته گل دیدن کنید. می توانید در اینترنت نیز دسته های مختلف عروس را با رنگ های متفاوت ببنید.

۶) آتلیه مناسب نیز از مهم ترین ها می باشد که شما نباید به سادگی از کنار آن رد شوید. آن چیزی که برای مدت های طولانی برای شما باقی خواهد ماند فیلم و عکس هایتان هستند. این موضوع را در نظر بگیرید که یک عکاس غیرحرفه ی می تواند خاطره های بدی را تا سال های طولانی برای شما رقم بزند.

۷) تزیئن ماشین عروس و گل ارایی و تزیئن تالار عروسی از اخرین نکاتی است که شما باید به ان ها دقت کنید. البته این موضوع به بودجه ی شما بستگی دارد هر چقدر که بودجه ی شما بیش تر باشد می توانید نمونه های بیشتری را برای انتخاب داشته باشید. معمولا تزیئن با توجه به شرایط جغرافیایی و فصل نیز انجام می شود.