عروس خانم در روز عروسی چه کارهای باید انجام ندهد ؟

عروس خانم در روز عروسی چه کارهای باید انجام ندهد ؟ زمانی که می خواهید برای عروسی تان برنامه ریزی کنید قطعا شور و اشتیاق خاصی خواهید داشت. ولی باید بدانید که عروس و داماد نباید همه ی کارها را به تنهایی بر دوش بگیرند. مثلا رزرو کردن تالار عروسی و هماهنگ و برخی از این کارهای که نیاز به رفت و امدهای زیادی دارند میتوانند سبب خستگی عروس خانم شوند. چون هم عروس دچار استرس می شود و هم اینکه زیادی از حد خسته خواهد شد و در نهایت عروس نمیتواند در روز عروسی اش سرحال و شاد باشد.

عروس خانم در روز عروسی چه کارهای باید انجام ندهد ؟

روز عروسی و شب آن مراسمی می باشد که عروس باید در آن بدرخشد و نباید کارهای سخت و سنگین انجام بدهد که منجر به خستگی بیش از اندازه عروس شوند. در ادامه برخی از کارهای را مشاهده می کنید که یک عروس نباید در روز عروسی اش آن را انجام بدهد.

آماده کردن کیک عروسی

در صورتی که شما یک شیرینی پز حرفه ی می باشید و همیشه کیک های مراسم اطرافیان را خودتان درست می کنید و تزئین آن ها را برعهده گرفته اید اما نباید خودتان برای روز عروسی تان کیک آن را اماده کنید و همچنین تزیئن نمایید. چون شما اینگونه دچار استرس و خستگی می شوید. همیشه سعی کنید کارتان را به یک متخصص بسپارید و خیال خودتان را راحت کنید.

عروس خانم در روز عروسی چه کارهای باید انجام ندهد ؟

عروس خانم در روز عروسی چه کارهای باید انجام ندهد ؟

دوخت لباس عروسی

اگر یک خیاط حرفه ی هستید و خودتان همیشه لباس هایتان را دوخته اید و حتی برای مراسم عروسی دوستانتان خودتان لباس عروس را اماده کرده اید و دوخته اید و اگر تمام وسایل مورد نیاز برای آماده کردن لباس عروس را در اختیار دارید از انجام اینکار پرهیز کنید و اجازه بدهید یک خیاط حرفه ی این کار را برای شما انجام بدهد. به این صورت شما برای کارهای دیگر وقت کافی خواهید داشت. ولی اگر خودتان مجبور هستید که لباس عروس تان را بدوزید در نهایت برای کارهای دیگر یا حتی استراحت کردن زمان تان را از دست خواهید داد.

درست کردن موها و آرایش

هر چقدر که شما یک آرایشگر حرفه ی باشید نمیتوانید خودتان برای روز عروسی تان آرایش کنید یا موهایتان را درست کنید. یک عروس برایش سخت است که خودش موهایش را شنیون کند. چون همانطور که اشاره کرده ایم باید به گونه ی تاج و تور عروسی را بر روی سر قرار بدهد که تا پایان مراسم هیچ تغییری نکند. به همین جهت باید برای یک آرایشگر خوب وقت بگیرید و موها و صورتتان را به او بسپارید تا برای بهترین روز زندگی تان فوق العاده باشید.

هیچ وقت اینگونه فکر نکنید که حتما باید تمامی کارها را خودتان به تنهایی انجام بدهید بلکه اجازه دهید تا دیگران نیز در انجام کارهای عروسی به شما کمک کنند البته منظور از دیگران افرادی می باشد که شما به آن ها اعتماد کامل دارید و مطمئن هستید برنامه ریزی های شما را خراب نمی کنند.