عروس خانم چه عطری را انتخاب کند ؟

عروس خانم چه عطری را انتخاب کند ؟ اگر قصد دارید برای مراسم عروسی تان بهترین عطر را انتخاب کنید میتوانید گزینه های زیر را امتحان کنید:

عروس خانم چه عطری را انتخاب کند ؟

• Elie Saab

عطر Elie Saab

( یکی از عطرهای فرانسوی خوشبو است که از گل های مثل یاسمن،پرتقال و … گرفته شده است)  وب سایت این شرکت

• Stella McCartney

عطر و ادکلن Stella McCartney

( از ادکلن های انگلیسی می باشد که بوی بسیار خوش و دلنشینی دارد و از گل های زنبق گرفته شده است) وب سایت این شرکت

• Victoria’s Secret Beauty Love Is Heavenly

عطر و ادکلن https://www.victoriassecret.com/beauty/fragrance-love/heavenly-eau-de-parfum?ProductID=183535&CatalogueType=OLS

( یکی از بهترین عطرهای ترکیبی می باشد که برای عروسی نیز بسیار خوشبو و مناسب است) وب سایت این شرکت

• Michael Kors Gold Rose

عطر و ادکلن Michael Kors Gold Rose

جز عطرهای معروفی است که به برند مایکل کورس معروف می باشد و بوی جدیدی دارد که از گل های مثل مریم، یاسمن ،رز گرفته شده است. وب سایت این شرکت

• Salvatore Ferragamo Sign¬or¬ina

عطر و ادکلن Salvatore Ferragamo Sign¬or¬ina

عطر دیگری است که عروس خانمهای عزیز می توانند از آن استفاده کنند. این عطر بوی نسبتا تندی داشته است و ترکیبی از گل نعناع هندی و گل یاس می باشد. اگر میان چند گزینه شک کرده اید که کدام را خریداری کنید این مورد میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد. البته این نکته را به خاطر بسپارید که انتخاب کردن عطر و استفاده از آنها به سلیقه ی شخصی هر کسی وابسته است. مثلا عده ی ترجیح میدهند که از عطرهای استفاده کنند که بوی تندی داشته است و عده ی دیگر بوهای کاملا ملایم را ترجیح میدهند. وب سایت این شرکت

• Oscar de la Renta Live in Love

Oscar de la Renta Live in Love

این گزینه ی نیز از ترکیب عطرهای دیگری حاصل شده است که واقعا بوی بی نظیر و خاطره انگیزی را برای شما به همراه خواهد داشت. قطعا از انتخاب این گزینه پشیمان نمی شوید.

• Prada Candy eau

عطر و ادکلن Prada Candy eau

این گزینه نیز بوی محرک و شیرینی داشته است که بسیار مناسب است.

عروس خانم ها از چه عطری استفاده کنند؟

معمولا عروس ها به دنبال عطرهای منحصر به فرد و خاص می باشند ولی سوال مهم اینجاست که آیا واقعا این عطری که شما انتخاب می کنید برای یک مراسم رسمی مناسب است؟

اگر به یک فروشگاه معتبر فروش لوازم ارایشی و بهداشتی مراجعه کنید قطعا فروشنده میتواند به شما بهترین و بروزترین گزینه ها را معرفی کند اما اگر زیادی حساس هستید میتوانید پیش از مراجعه نکات مهم را در خصوص انتخاب عطر مطالعه کنید تا تصمیم بهتری بگیرید.

در خرید های پیش از عروسی وقتی می خواهید عطر را انتخاب کنید حتما محل برگزاری مراسم خودتان را به خاطر بسپارید. مثلا اگر قرار است که مراسم عروسی شما در یک شهر ساحلی برگزار شود بهتر است عطری را انتخاب نمایید که بوی از تمیزی و تازگی را داشته باشد یا اگر قرار است برای تزئینات خود از گل رز استفاده کنید به سراغ عطرهای بروید که بوی خوش طعم و نت شیرینی داشته باشند.

اگر همیشه از یک عطر برای خود استفاده کرده اید بهتر است در روز عروسی تان بیخیال آن شوید و به سراغ گزینه های دیگری بروید. سعی کنید عطری متفاوت از روزهای عادی زندگی تان را برای روز عروسی تان در نظر بگیرید تا همیشه با استشمام آن بو به یاد خاطره های زیبایی روز عروسی تان بیوفتید.

از دیگر نکاتی که در خصوص انتخاب عطر برای روز عروسی تان باید دقت کنید انتخاب عطرهای کم میل است که بتوانید آن را با خودتان به راحتی حمل کنید. سعی کنید عطر را در قسمت های پالس بدن اسپری نمایید. استفاده از عطر در قسمت های مثل آرنجها، پشت ساق پا، پشت زانو، مچ هر دو دست و پشت گوش ها توصیه می شود.