لباس عروس برای عروس های درشت اندام

لباس عروس برای عروس های درشت اندام , باغ تالار عروسی شمس العماره کرج : انتخاب لباس یکی از کارهای دشواری می باشد که خانم ها پیش از مراسم عروسی شان باید به آن دقت کنند و به درستی اینکار را انجام بدهند. برای عروس خانم های که هیکل درشت تری دارند اینکار به نسبت لاغر اندام ها سخت تر می شود چون همیشه آن ها فکر می کنند که درست بودن اندام موجب می شود تا لباس به سختی برایشان گیر بیاید و مجبورند چند باری بازار را به صورت کامل دور بزنند تا بتوانند لباس مناسب خود را انتخاب کنند یا اینکه به سراغ مکان های بروند که لباس های سایز بزرگ را آماده می کند.
خوب با این توضیح متوجه می شویم درشت اندام بودن برای برخی از عروس خانم ها، آزار دهنده است و دوست دارند در مورد نکاتی در مورد انتخاب و سفارش لباس عروس سایز بزرگ اطلاعاتی را داشته باشند. در ادامه این مطلب با باغ عروسی شمس العماره کرج همراه شوید…

لباس عروس برای عروس های درشت اندام

لباس عروس برای عروس های درشت اندام

لباس عروس برای عروس های درشت اندام

برای عروس خانم های درشت اندام پوشیدن لباس عروس با ترکیب افقی و خطهای ساده توصیه می شود چون هر چقدر که لباسشان ساده تر باشد منجر به نشان دادن ظرافت بیشتر می شود.

پوشیدن و انتخاب لباس دکلته برای عروس های درشت اندام سخت تر می شود ولی غیرممکن نیست چون آن ها هم می توانند از این لباس استفاده کنند بلکه باید مطمئن شوند که یقه دکلته خیلی تنگ نیست تا منجر به این نشود که به قسمتهای فشار وارد کند و بیرون بزند. همچنین در صورت انتخاب مدل دکلته باید به وسیله ی یک کت کوتاه قسمتهای گوشتی اضافی و بازوهای پهن پوشانده شود. البته فراموش نکنید که استفاده از گل و گلدوزی بر روی برخی از قسمت ها مثل باسن و سینه سبب می شود تا توجه ها به این قسمت ها جلب شود پس تا می توانید لباسهای را انتخاب کنید که در این قسمتها ساده هستند و در صورت تمایل به استفاده از چنین جزئیاتی باید برای جلوی لباس از طرح های متقارن استفاده نمایید.

از لباس عروس با دامن های طبقه ی و مواج دوری کنید

پوشیدن چنین لباس های تنها سبب می شود که عروس خانم از آن چیزی که هست ، درشت تر نشان داده شود. همانطور که اشاره کرده ایم باید به فکر لباس های ساده باشید.

انتخاب دسته گل عروس

از کنار این موضوع به سادگی رد نشوید و نیاز است که حتما به دسته گل برای عروس خانمهای درشت اندام نیز دقت شود. این مورد به اندازه ی مهم است که شاید شما تصورش را هم نداشته باشید. هیچ وقت از گل عروس کوچک برای عروس خانمهای درشت اندام استفاده نکنید چون دسته گل کوچک می تواند موجب شود تا عروس از انچه که هست درشت تر به نظر آید. پس انتخاب یک دسته زیبا و پهن و بزرگ را در نظر داشته باشید.

کفش عروس مناسب برای عروس خانم های درشت اندام

همواره کفش را پس از اینکه لباس تان را انتخاب نمودید ، خریداری کنید. عروس های که هیکل درشتی دارند بهتر است کفش های را بپوشند که پاشنه ی با قطر متوسط دارند نه پاشنه کفش نازک باشد.

در لباس عروس برای عروس های درشت اندام در نظر داشته باشید که هر چقدر پاهای شما درشتر باشد باید قطر پاشنه نیز بیش تر باشد. کفشی را حتما انتخاب نماید که راحت است و از کفش های که دور قوزک پابند داشته اند دوری کنید چون این نمونه کفشها سبب می شوند تا ساق پا کوتاه تر و چاق تر نشان داده شود.

جنس لباس عروس

هر دختر خانمی در زندگی خود تنها یک بار لباس عروس می پوشد پس طبیعی است که بر روی قسمتهای مختلف آن حساسیت نشان بدهد. برای عروس خانمهای درشت انجام می توان از لباس های با جنس سیلک ،شیفون، ابریشم، گیپور، پلی استر، تور، ساتن، ارگانزا استفاده نمود.

یقه لباس عروس

اینگونه لباس ها بهتر است از یقه های خیلی باز یا خیلی بسته برایشان استفاده نشود و بهترین مدل یقه برای خانم های چاق ، یقه های دلبری بوده که جز پرطرفدارترین ها و محبوب ترین ها نیز می باشند.
عروس خانم های چاق دقت داشته باشند که برایشان لباس های عروس دنباله دار مناسب نیست چون می تواند اندام شان را درشت تر نشان دهد که اصلا این موضوع مورد رضایت عروس خانم نیست.

آستین لباس عروس

امروزه بیشتر لباس عروس ها آستین دارند و خانم های چاق هم به دلیل اینکه بازوهای چاقی دارند بهتر است از لباسهای آستین دار استفاده نمایند. ولی فراموش نکنید اگر آستین لباس عروس تنگ باشد شما اصلا در آن راحت نیستید و قادر نخواهید بود دست هایتان را به آسانی تکان بدهید.

در انتخاب لباس عروس مناسب در تالار  برای خرید یا اجاره لباس عروس، عجله را کنار بگذارید و تمامی نکات گفته شده را در نظر بگیرید و در نهایت تصمیم تان را قطعی کنید.