مادران چه توصیه های به عروس و دامادها می کنند

مادران چه توصیه های به عروس و دامادها می کنند

مادران چه توصیه های به عروس و دامادها می کنند  , باغ تالار شمس العماره : مادران همیشه نگران فرزندهای خود هستند مخصوصا زمانی که می خواهند وارد یک زندگی جدید و مرحله ی تازه از زندگی شان شوند. در روز جهانی مادر از آنها درخواست شده بود تا توصیه های را برای ازدواج جوان ها داشته باشند. این تجربه ها شامل مواردی می باشند که شاید عروس و دامادهای زیادی برای شنیدن آنها مشتاق باشند و دوست داشته باشند تا از این تجربه ها استفاده کنند. در میان این جمله ها آن چیزی که ذهن را بیشتر به خود درگیر می کند انرژی بخش بودن این جمله هاست. در ادامه این پست شما می توانید برخی از این جمله ها را مطالعه کنید با باغ عروسی شمس العماره همراه باشید :

مادران چه توصیه های به عروس و دامادها می کنند

مادران چه توصیه های به عروس و دامادها می کنند

مادران چه توصیه های به عروس و دامادها می کنند

۱) هیچ وقت زیادی از حد یکدیگر را مورد تحلیل قرار ندهید. زن ها و مردها هر کدام به گونه ی خاصی فکر می کنند و به شکل دیگری عمل می کنند. بهتر است کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی را مطالعه کنید.

۲) ازدواج یک مدل بازی کردن نیست که بخواهید سر موضوعات کوچک با یکدیگر بحث کنید و یا مداوم به مجادله بپردازید. می توانید با گفت و گو بسیاری از اختلاف ها را حل کنید و البته آن چیزی که در اینجا مهم است شناخت شما از یکدیگر می باشد.

۳) همیشه بهترین دوست برای همسرت باشد و به گونه ی با او رفتار کن مثل زمانی که در دوران نامزدی بوده اید. همیشه از همسران تان حمایت کنید و فرصت های خوش گذرانی نیز داشته باشید.

۴) نیازی نیست همیشه خودتان را درگیر حاشیه ها کنید و سعی کنید آزادی یکدیگر را زیر سوال نبرید. چون اگر این اتفاق رخ بدهد شما کم کم دچار سرخوردگی و یاس می شوید و روابط شما به سمت سردی خواهد رفت. همواره زندگی را از یکنواختی دور کنید و موقعیت های جدیدی را بر سر راه زندگی تان به وجود بیاورید.

۵) در میان مادران چه توصیه های به عروس و دامادها می کنند از چیزهای مشترکی که بین شما وجود داشته است لذت ببرید و در برابر چالش های که برای زندگی شما به وجود می آید از یکدیگر حمایت کنید. تلاش کنید تا متوجه شوید صحبت های شریک زندگی تان از کجا منشا می گیرد و در مورد هر چیزی که صحبت می کنید دقیقا بدانید که حرف قلبی شماست. درک متقابل داشتن یکی از بهترین گزینه های است که شما باید در زندگی تان آن را در نظر داشته باشید.

بهترین توصیه ها برای ازدواج

اگر می خواهید به یک زندگی سعادت مند و البته با موفقیت برسید باید به انتخابی که می خواهید قبل از ازدواج انجام بدهید دقت فراوانی داشته باشید. همیشه سعی نکنید خودتان به تنهایی تصمیم بگیرید با اینکه شما اصلی ترین فردی هستید که نظرتان مهم است ولی مشورت کردن و کمک گرفتن از مشاوران در چنین شرایطی می تواند تا حد زیادی در رسیدن شما به موفقیت نقش داشته باشد.

بسیاری از افراد به دلایل مختلفی در آشنایی خود اشتباهاتی را انجام میدهند مثل خودشان را تسلیم نیازهای جنسی می کنند یا اینکه تردیدها را نادیده می گیرند و تفاهم را بر علاقه و محبت ترجیح میدهد و….

اگر در یک رابطه آشنایی برای ازدواج هستید ولی ویژگی های زیر را مشاهده می کنید باید بدانید که این شخص برای ازدواج شما مناسب نیست و لازم است که از این ازدواج صرف نظر نمایید:

  • – در صورتی که شما در رابطه نسبت به طرف مقابل عشق بیشتری را می ورزید
  • – در رابطه ی هستید که فکر می کنید طرف مقابل شما باید تغییر کند( این تغییر ممکن است هیچ وقت اتفاق نیوفتد و زندگی شما را تباه کند)
  • – در رابطه ی هستید که شما نسبت به طرف مقابل عشق کمتری را می ورزید
  • – اگر فکر می کنید که باید طرف مقابل را نجات بدهید
  • – اگر فکر می کنید که در اینده باید به طرف مقابل مثل یک آموزگار نگاه کنید
  • – رابطه ی که به چند دلیل خاص ایجاد شده و تداوم پیدا کند
  • – ممکن است یک رابطه بر سر لجبازی با دیگران ایجاد شده باشد
  • – رابطه ی که با توجه به اسرار خانواده ها ایجاد شده باشد
  • – در رابطه ی هستید که فرد مقابل شما با یک نفر دیگر نیز می باشد
  • – رابطه با شخصی که با نامزد قبلی شما کاملا متفاوت است.

رابطه ی می تواند منجر به یک ازدواج موفق شود که در هر دو طرف افراد پخته ی باشند و با آگاهی تمام برای ازدواج تصمیم گیری کرده باشند و همچنین این توانایی را داشته باشند که با قاطعیت نظرهای خود را اعلام کنند و قدرت مشورت و گفتگو و گو با یکدیگر را به خوبی داشته باشند.