نکات مهم برای داماد ها در مراسم عروسی

نکات مهم برای داماد ها در مراسم عروسی

نکات مهم برای داماد ها در مراسم عروسی , باغ تالار شمس العماره : بسیاری از ادم ها فکر می کنند که به راحتی می توانند داماد باشند ولی نباید فراموش کنید که داماد شدن خود نیز کاری سختی است و باید برنامه ریزی های را از قبل برای آن داشته باشیم. اگر شما داماد هستید باید لباستان از قبل اماده باشد و موهایتان را مرتب کرده باشید و به مراسم بروید و هزار کار دیگر که شاید اصلا فکرش را نکرده باشید. البته ما تلاش کرده ایم تا نکاتی را در ادامه مطلب به شما بازگو کنیم که از آن ها اطلاعی ندارید. با باغ تالار عروسی شمس العماره همراه باشید…

نکات مهم برای داماد ها در مراسم عروسی

نامه های عاشقانه برای عروس خانم

در میان نکات مهم برای داماد ها در مراسم عروسی ، شاید با دیدن این تیتر بخندید ولی ما به شما توصیه می کنیم که صبح تان را با این نامه ها آغاز کنید و اصلا به عروس خانم نگویید که چه اشتباهی کردم یا پشیمان هستم .بلکه تمامی انرژی مثبت تان را با همسرتان تقسیم کنید و به او بگویید از ازدواج با او خیلی خوشحال هستید. یک متن عاشقانه اماده کنید و به یکی از ساقدوش ها بسپارید که این متن عاشقانه را به عروس خانم برساند البته اگر تمایل به اینکار ندارید می توانید با اپلیکیشن های معروف پیام رسان یک متن شیک اماده کنید و برای همسرتان بفرستید. فراموش نکنید که لذت بخش ترین لحظه برای همسرتان زمانی است که نامه شما را مشاهده می کند.

نکات مهم برای داماد ها در مراسم عروسی

نکات مهم برای داماد ها در مراسم عروسی

حلقه عروسی را حتما همراه تان ببرید

بارها شده که دامادهای عزیز ، حلقه های عروسی را جا می گذارند و برای اینکه حلقه به آنها برسد زمان طولانی صرف می شود. می توانید به دوستان یا آشنایان خود بسپارید که اینکار را به شما یادآوری کنند و مطمئن شوند که هیچ چیز را جا نگذاشته اید. اگر از دامادهای سر به هوا هستید می توانید از قبل حلقه عروس را در جیب شلوار یا کت دامادیتان بگذارید که دیگر آن را فراموش نکنید. همانطور که اشاره کرده ایم شما می توانید برای حل این مشکل از دوستان خود نیز کمک بگیرید.

کاهش استرس با استفاده از بازی های رایانه ای

گاهی دامادها آنقدر استرس دارند که نمی توانند هیچ کاری را انجام بدهند ولی اگر می خواهید استرس را از خودتان دور کنید می توانید بازی رایانه ی انجام بدهید یا کمی فوتبال تماشا نمایید تا شما را آرام نماید. متاسفانه برخی همیشه تصور می کنند که این روز فقط به عروس خانمها تعلق دارد ولی اینگونه نیست و این روز به آقا دامادها نیز تعلق داشته است. ذهن خود را برای رویایی با مشکلاتی که ممکن است در ابتدای زندگی برایتان رخ بدهد آشنا نمایید.

به غذاخوردنتان اهمیت بدهید

این مورد دیگر نیازی به توضیح ندارد و تقریبا همه دامادها به آن دقت می کنند.بهتر است در منوی خودتان دقت بیشتری داشته باشید و از چیزهای که می تواند این شب را برای شما سخت تر کنند فاصله بگیرید مثلا خوردن پیاز و ماهی و … برای لحظه های حساس مناسب نخواهد بود. البته خوردن غذاهای سرد و حبوبات نیز نفخ را در شما به وجود می آورد که باید تمامی این موارد را در نظر بگیرید.
البته نباید زیاد غذا بخورید چون قطعا به جای اینکه با تسلط و ارامش در تالار راه بروید مجبورید به سختی نفس بکشید و حتی نیاز به راه رفتن مداوم داشته باشید.

هر کاری را که قرار است انجام بدهید بر روی یک کاغذ بنویسید و با خودتان مرور نمایید

شما برای اینکه مراسم خود را به خوبی برگزار کنید نیاز است که کارها و تعهداتی را انجام بدهید. برای اینکه تمامی کارها را به بهترین شکل انجام بدهید نیاز است که روی کاغذ همه ی موارد را یادداشت نمایید و برای خودتان یک دور آن ها را تکرار نمایید. اگر وقت دارید چند بار این کاغذ را مرور نمایید تا هیچ کاری از قلم نیوفتند و فراموش تان نشود.

وقت شناسی را فراموش نکنید

از دامادهای باشید که سر وقت همه جا حاضر می شوند ،شاید عروس خانم در این روز کمی تاخیر داشته باشد ولی اینکار اصلا برای داماد صحیح نیست و حتما باید در زمان مشخص حضور خود را داشته باشد. شما در واقع یک تیپ بروز و خوشتیپ لازم دارید که باید برای روز عروسی اماده باشد.
اما عروس خانم ها باید به ارایش بروند و لباس عروس بپوشند و مدل موی مناسب داشته باشند و … سپس در مراسم حاضر شوند. شما باید سر وقت به دنبال عروس خانم بروید و در تالار یا باغ حاضر شوید. اگر وقت شناسی را در نظر نگیرید و سر زمان به تالار یا باغ حضور نداشته باشید قطعا نه برای عروس خانم و نه مهمانهای شما لحظه های خوشی نخواهد بود.

باغ عروسی و تالار شمس العماره با داشتن تیمی مجرب و فضایی دلنشین پذیرای میهمانان شماست.