نکات مهم برای عروس خانم ها

نکات مهم برای عروس خانم ها , باغ تالار شمس العماره کرج : زمانی که شما می خواهید برای مراسم عروسی تان برنامه ریزی های را انجام بدهید شاید یک یا دو موضوع را فراموش کنید که البته طبیعی می باشد چون شما آنقدر کار دارید که می تواند انجام برخی از آنها از خاطرتان برود.

نکات مهم برای عروس خانم ها

دقت داشته باشید که برخی از این مسائل نباید فراموش شوند و در واقع نادیده گرفتن آنها می تواند تاثیرات زیادی را بر روی کیفیت مراسم شما داشته باشد. مثل جزیئات مکان برگزاری مراسم چیزی نیست که بخواهیم به راحتی از کنار آن رد شویم و اگر به اینگونه مراسم دقت نکنیم می تواند خاطره های بدی را برای ما به جای بگذارد. در ادامه به شما توصیه می کنیم به این نکات دقت کنید تا بتوانید از بروز مسائل جدی در مراسم تان جلوگیری کنید. با باغ تالار عروسی شمس العماره همراه شوید….

۱) ملزومات لباس عروس

این امکان وجود دارد که شما لباس عروس تان را به بهترین شکل اماده کرده باشید ولی زمانی که آن را می پوشید متوجه شوید لباسهای زیر یا ملزومات آن را همراه ندارید یا به بهترین شکل آن ها انتخاب نکرده اید پس شاید پیش از اینکه روز مراسم فرا برسد فکر کنید که این مسائل جزئی هستند و نیازی نیست به آنها دقت کنید ولی قطعا در طول مراسم با چنین شرایطی شما اذیت می شوید. پیش از اینکه روز مراسم عروسی شما برسد باید هر گونه ملزوماتی که به لباس شما مرتبط است را به خوبی تهیه کنید و فراموش نکنید که توجه به چنین جزئیات راحتی شما را در طول مراسم به همراه خواهد داشت.

نکات مهم برای عروس خانم ها

نکات مهم برای عروس خانم ها

۲) جزئیات مراسم را با نظرهایتان تطبیق بدهید

شما می توانید با توجه به نظرهای که دارید جزئیات مراسم را مطابقت بدهید. مثلا اگر می خواهید در بین میزها یک کارت قرار بدهید که نوشته ی از شما باشد و امضای شما بر روی آن درج شده باشد یا اینکه دستمال های کاغذی را داشته باشید که بر روی هر کدام از آن ها پیام خصوصی درج شده باشد. این ها کارهای نیست که دشواری خاصی را برایتان به همراه داشته باشد بلکه با یک تماس و هزینه ی پایین قابل انجام است اما قطعا اجرای این موارد می تواند در مراسم شما بسیار تاثیر گذار و زیبا باشد.

۳) سعی کنید متفاوت باشید

شاید شما در روزهای عادی با یک مانتوی ساده و شلوار باشید و برای انجام امور از منزل بیرون بروید و روز عروسی شما قطعا روزخاصی است و همه تقریبا به شما دقت می کنند و مرکز توجه ها هستید پس سعی کنید تا جایی که می توانید حتی قبل از مراسم و برای رفتن به ارایشگاه و غیره به این مسائل دقت کنید. در زمان عکس و فیلمبرداری نیز باید با مهمان ها متفاوت باشید.

۴) کیک عروسی

در نکات مهم برای عروس خانم ها پیش از اینکه بخواهید کیک عروسی تان را سفارش بدهید باید به تمامی جزئیات دقت نمایید. در زمان طول مراسم یک پخش کننده حرفه ی و چاقویی تیز نیز باید اماده باشد و حتی می توانید روی کیک و چاقو نیز تاریخ روز عروسی تان را حک نمایید اینکار خیلی زیبا و جذاب می باشد. برخی با اینکار یک یادگاری را برای خودشان در منزل هایشان قرار می دهند که حتی تا سالیان طولانی نیز می توانند از آن استفاده کنند و با نگاه کردن به آن به یاد روز خوش مراسم عروسی خود می افتند. شاید از نظر شما این کارها جزئی باشد ولی بهتر است برای داشتن یک عروسی ایده آل به این جزیئات دقت کنید.
اگر شما در همان لحظه چاقوی تیز برای کیک در دسترس تان نباشد حتما مدت زمان کوتاهی باید مهمان ها منتظر ماندن چاقو بمانند تا بتوانند شما را در بریدن کیک همراهی کنند و شما نیز در این فاصله مجبورید اندک زمانی را از دست بدهید.

۵) به بزرگان و والدین توجه کنید

این یکی از اصلی ترین نکته های است که اصلا نباید از آن غافل شوید. باید از والدین خود و همچنین داماد تشکر کنید و به یاد داشته باشید که انجام چنین حرکتی می تواند تاثیرهای مثبتی در رابطه های بعدی شما با خانواده ها داشته باشد. مثلا می توانید جمله ی محبت امیزی را به آن ها بگویید یا اینکه زمانی که به جایگاه عروس آمدند دست آن ها را ببوسید.برخی از عروس های خوش ذوق نیز از پیش تر کارت های را اماده می کنند و با متن تشکر و قدردانی و چاشنی صمیمیت از والدین و بزرگان فامیل تشکر می کنند.

۶) برای هر اتفاقی اماده باشید

اگر اتفاقی افتاد نیازی نیست سریعا خودتان را با استرس و نگرانی آشفته کنید و سعی کنید هیچ چیز نتواند ارامش را از شما بگیرد حتی اتفاق های غیرمنتظره….
در چنین شرایطی با خونسردی باید به سراغ حل مشکل رفت. بهتر است به نزدیکان مثل خواهر یا مادرتان بخواهید لوازم ارایشی مناسب و ضروری همراه شان باشد تا اگر شما به وسیله ی نیاز داشتید در دسترس باشد.

باغ تالار شیک و ارزانشمس العماره