نکات مهم در خصوص گل آرایی ماشین عروس

نکات مهم در خصوص گل آرایی ماشین عروس : هر چقدر که شما یک ارایشگر حرفه ی و باتجربه باشید نمیتوانید برای روز عروسی خودتان را اماده کنید یا موهایتان را آرایش نمایید. درست کردن موهای یک عروس برای روز عروسی اش کار خیلی مشکل و سختی می باشد. چون قرار است که شما تور و تاج را به گونه ی بر روی سرتان بگذارید که تا پایان عروسی خراب نشود و البته تغییراتی نیز نداشته باشد.
به همین جهت بهتر است که از یک آرایشگر خوب وقت بگیرید و اجازه دهید تا او موها و صورت تان را ارایش کند تا برای بهترین روزتان و مراسم عروسی تان شما فوق العاده باشید.

گل آرایی مراسم عروسی

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که  منزل تان را دیزاین و گل آرایی میکنید و دوستان تان از شما میخواهند که به مراسم ها و جشن های آن ها بروید و گل آرایی شان را انجام بدهید ولی نباید این کار را برای مراسم عروسی خودتان انجام بدهید. چون موجب می شود که شما در روز عروسی تمام وقت شما گرفته شود و خسته شوید و اصلا فرصتی نداشته باشید تا کارهای اصلی خودتان را انجام بدهید. در نهایت بهتر است از یک دیزاینر بخواهید تا در تالار عروسی گل آرایی جایگاه عروس و داماد را برایتان انجام بدهد.
–    اگر که لباس عروس شما پرچین و بزرگ است یا دنباله دار می باشد بهتر است ماشینی را در نظر بگیرید که جادار و بزرگ باشد تا لباس عروس شما چروک نگردد.
–    برای گل آرایی ماشین عروس یا تزئین ماشین عروس بهتر است از گلهای درشت استفاده کنید تا جلوه ی زیادتری داشته باشد. گل های کوچک مثل گلهای صحرا یا علف سبز هم جلوه میکنند.

نکات مهم در خصوص گل آرایی ماشین عروس

نکات مهم در خصوص گل آرایی ماشین عروس

–    در صورتی که شما عروس تان را در فصل تابستان گرفته اید ، گلهای تزئین شده به علت گرمای زیاد خیلی زود پژمرده می شوند و شکل و زیبایی شان را از دست میدهند. اگر از این گل ها استفاده می کنید بهتر است ماشین شما کم تر در مقابل افتاب قرار بگیرد یا اینکه در مکان های خنک آن را نگه دارید که به گلها آسیب کمتری وارد گردد و گل ها شکل اصلی شان را از دست ندهند. به جای گال از روبان های رنگی یا تورها میتوانید در دیزاین ماشین عروس استفاده نمایید و در کنار آن ها ستاره دریایی و صدف نیز گزینه های خوبی هستند.

نکات مهم در خصوص گل آرایی ماشین عروس

–    برای افرادی که مراسم عروسی شان در پاییز یا زمستان است، بهتر است از وضعیت آب هوای روز عروسی تان از سه روز پیش تر آگاه شوید که می توانید از هواشناسی این کار را انجام بدهید. اگر در روز عروسی آب و هوا برفی و بارانی است بهتر است برای گل آرایی خودتان را به زحمت نندازید یا به نوعی برنامه ریزی کنید که در فضای باز کمتری قرار بگیرد و تزئینات روی ماشین کم تر دچار آسیب شوند.
–    اگر ماشین از شماست و خودتان صاحب آن می باشید بهتر است ماشین را خودتان گل بزنید و تزئین نمایید. انسان های تازه به دوران رسیده سعی می کنند ماشین های مدرن و لوکس را کرایه کنند که هزینه های زیادی می خواهد و در ذهن مردم چندان جذاب نیست. حتی در صورتی که ماشین مدرن و جدید نیست ولی ماشین خودتان است از آن استفاده کنید. حتی چند سال پس از عروسی تان وقتی از ماشین استفاده می کنید خاطره های گذشته برایتان زنده می شود. ضمنا شما در هزینه های عروسی نیز صرفه جویی کرده اید.
–    بهترین رنگی که میتوانید برای ماشین عروس انتخاب کنید سفید است چون سمبل عروس سفید می باشد.
–    زمانی که برای ماشین تان گل سفارش میدهید باید توجه کنید که بهتر است رنگ ماشین عروس و رنگ گل با یکدیگر در تضاد باشند تا جلوه ی زیادتری داشته باشد. مثلا در صورتی که رنگ ماشین سفید است ، روی آن گل سفید نزنید. بلکه گل های رنگی می توانند توجه بیشتری را به خود جلب می کنند.برای ماشین های که رنگ شان دودی می باشند از گل های استفاده کنید که روشن و ملایم هستند مثل سفید و صورتی. برای ماشینهای که نقره ی می باشند گل های با رنگ قرمز و زرشکی استفاده نمایید. هم چنین برای ماشین های مشکلی اصلا نباید با سفید یکدست آن را تزیئن نمایید چون به ماشین های مراسم تدفین شبیه میشوند.