چگونه هدیه و کادوی عروسی را انتخاب نماییم ؟

چگونه هدیه و کادوی عروسی را انتخاب نماییم ؟ باغ عروسی شمس العماره : حتما برای شما هم پیش امده که بخواهید به مراسم عروسی بروید و ندانسته باشید که چه کادوی را برای عروس و داماد بخرید؟ آیا می دانید بهترین کادو برای مراسم عروسی چیست؟

چگونه هدیه و کادوی عروسی را انتخاب نماییم ؟

برای انتخاب هدیه و کادوی عروسی اگر شما پول یا وسیله ی را به عنوان کادو در نظر داشته باشید باید به میزان بودجه ی که در اختیار داشته اید دقت نمایید. شما ممکن است بخواهید یا کادوی قیمتی بخرید یا اینکه یک وسیله ساده را در نظر دارید . در هر صورت این شما هستید که با توجه به معیارهایتان باید یک کادو را خریداری نمایید. در ادامه این پست ما سعی کرده ایم مواردی را در خصوص کادوی عروسی با شما در میان بگذاریم که شاید اصلا به آن فکر نکرده باشید. با ما همراه شوید….

 

هدیه و کادوی عروسی

هدیه و کادوی عروسی

شما با عروس و داماد چه نسبتی داشته اید؟

قطعا می دانید که اگر از فامیل نزدیک عروس و داماد باشید باید کادوی بخرید که بزرگ باشد و البته به هزینه ی آن نیز باید دقت نمایید. اما اگر از دوستان دوران کودکی عروس یا داماد هستید یا فقط در حد پیامکی با یکدیگر رابطه دوستی دارید نیازی نیست کادوی بزرگ یا گران قیمتی را خریداری نمایید. بهتر است پیش از اینکه برای خرید کادوی تصمیم بگیرید به رابطه ی احتمالی که در آینده با فرد دارید نگاهی بیندازید.
خواهر و برادری های عروس خانم و آقا داماد باید توجه خاصی به کادوی که می خرند داشته باشند چرا که بیش ترین انتظارها از سوی آنها خواهد بود.

سنت ها و رسوم در خرید کادوی عروسی

بهتر است در این مورد به افراد دیگری که به مراسم دعوت می شوند دقت داشته باشند. آیا دیگر افراد هدیه های ساده خریده اند یا از هدیه های باشکوه استفاده می کنند. اگر می خواهید از این پاسخ این سوال را بدست بیاورید می توانید از دوستان و اشنایان خود کمک بگیرید. البته در بعضی از شهرستان ها به این صورت است که بابت خرید کادوها هزینه ی زیادی را پرداخت نمی کنند و در دیگر مسائل به سراغ کمک عروس و داماد می روند. در هر شهری ممکن است این اداب و رسوم ها متفاوت باشند و مردم آن منطقه به خوبی از آن آگاه هستند و آن را اجرا می کنند. البته شاید میزبان ها به نوع کادوها توجه نکنند ولی اگر رسمی در این رابطه وجود دارد بهتر است به آن دقت نمایید که قطعا از دید میزبان هدیه و کادوی عروسی  شما لذت بخش تر خواهد بود.

بسیاری از خانواده ها به مراسم های عروسی که در سمت خودشان برگزار شده نگاه می کنند و با توجه به کادوی که مهمان ها برایشان آورده اند یک کادو را انتخاب می کنند و برای عروسی طرف مقابل می برند. این کادو می تواند یک پول یا هدیه لوازم خانگی باشد.

شما مجرد هستید یا متاهل؟

اگر شما به همراه همسر خود در مراسم عروسی شرکت می کنید دیگر هیچ نیازی نیست که شما کادوی جداگانه را برای مراسم عروسی در نظر بگیرید بلکه به همراه همسرتان می توانید از قبل یک وجه نقد یا کادو را خریداری کرده باشید و در شب عروسی به عروس و داماد تقدیم کنید و سبب خوشحالی آن ها شوید.
اما اگر از مجردا هستید پس نیازی نیست زیادی هم بودجه را برای این مورد تعیین کنید مگر اینکه از فامیل های نزدیک باشید که البته باز هم دیگران هیچ توقعی زیادی قطعا از شما نخواهند داشت و می توانید با توجه به میزان بودجه ی که در توان تان هست یک هدیه و کادوی عروسی را خریداری نمایید.

حقوق تان چقدر است؟

اگر به تازگی در جای مشغول به کار شده اید و هنوز مدت زمان زیادی از آن نگذشته است پس مجبورید که کادوی بخرید با این شرایط شما همخوانی داشته باشد و البته دیگران نیز از کار و شرایط شما آگاهی و آشنایی دارند و هیچ توقع چندان زیادی از شما قطعا نخواهند داشت. پس نیازی نیست خیلی خودتان را درگیر این موضوع کنید. شما می توانید یک کادو را که در توان تان است خریداری نمایید و یک جمله محبت آمیز بنویسید و به طرف مقابل تان تبریک بگویید.

پول نقد برای کادو بهتر است یا لوازم؟

یکی از سوال های که بسیاری از مهمان های نزدیک پیش از مراسم از عروس و دامادها می پرسند این است که چه وسیله ی نیاز دارید تا ما آن را خریداری کنیم. با وجود اینکه هدیه سبب می شود که محبت بین طرفین زیادتر شود ولی اگر تصمیم دقیقی برای این موضوع ندارید می توانید پول نقد یا طلا را جایگزین کنید چون ممکن است لوازمی را خریداری کنید که از قبل عروس ودامادها آن را تهیه کرده باشند ولی با دادن پول نقد سبب شوید که آنها هر چیزی که لازم دارند را خریداری نمایند.
دادن طلا نیز برای عروس خانم ها بسیار خوشایند است و سبب خوشحالی آن ها خواهد شد. البته آن ها می توانند اگر با مشکلی روبرو شدند این طلاها را نیز بفروشند.

بهترین قیمت تالار ارزان کرج را از شمس العماره بپرسید