چگونه از علاقه همسر خود پیش از ازدواج آگاه شویم

چگونه از علاقه همسر خود پیش از ازدواج آگاه شویم , باغ برای عروسی شمس العماره کرج : بهترین راه حل این است که شما پیش از ازدواج از علاقه ی دو طرف آگاه شوید. یکی از امور اساسی بین زن و شوهرها عشق واقعی است. شما باید بدانید که این علاقه پیش از ازدواج نیز مهم است و اگر فکر می کنید که پس از زندگی به وجود می آید قطعا شما سخت در اشتباه هستید.

چگونه از علاقه همسر خود پیش از ازدواج آگاه شویم

اگر می خواهید متوجه شوید که مرد به شما علاقه ی دارد یا خیر… کار سختی در پیش رو دارید. بسیاری از مردها ترجیح می دهند که این موضوع به شکل یک راز باقی بماند و برای هر قسمت از زندگی شان حریم خصوصی می خواهند تا زمانی که برای یک تعهد اماده باشند. باید از مردانی که از همان ابتدا قصد و نیت شان را می گویند تشکر کنیم چرا که صادقانه عشق شان را ابراز می کنند. در ادامه نکاتی را مطالعه می کنید که اگر اینگونه باشد مردان به شما چندان علاقه ی نداشته اند. اگر مردی در زندگی تان است که این خصوصیت ها را داشته است بهتر است به زندگی با او خاتمه دهید.

چگونه از علاقه همسر خود پیش از ازدواج آگاه شویم

چگونه از علاقه همسر خود پیش از ازدواج آگاه شویم

۱) به پیامک ها و ایمیل های شما پاسخ نمیدهد

این روزها ساده ترین کار این است که شما ایمیل یا پیامکی برای کسی بفرستید. در صورتی که پیامکی برای شخصی می فرستید که ساعت ها به آن پاسخ نمیدهد باید بدانید که وقت فراموش کردن آن رسیده است. برخی از افراد اینگونه می گویند که نشانه ی از تنبلی است ولی می تواند دلیل بر بی ادبی یا بی توجهی نیز باشد. حتی اگر اهل ارسال پیامک نیستید می توانید تماس بگیرید.

۲) فاصله احساسی و جسمی را با شما حفظ می نمایند

آیا از افرادی است که در مورد جزئیات زندگی با شما صحبتی نمی کند یا حتی در زمان تنهایی ارتباط چشمی خودش را با شما قطع می کنند. این گونه مردان نمی خواهند رابطه ی عمیقی با شما داشته باشند. اگر قصد سرمایه گذاری احساسی با این افراد دارید کاری اشتباه است ولی برای دوستی می توانید بر روی آن ها حساب کنید.

۳) اصلا دنبال شما نمی آید

مردی که شما را واقعا دوست داشته باشد تمامی تلاش خود را می کند که نشان بدهد شما برایش خاص هستید. کسی که با شما تا دم خانه تان نمی آید یا اصلا دنبال شما نیست نمی تواند تا مدت طولانی یک رابطه با شما داشته باشد.

۴) از لمس کردن شما در محیط های عمومی خودداری می کند

در صورتی که همسر شما در خانه دوست دارد کنار شما باشد و شما را ناز و نوازش کند ولی در محیط های بیرون از این کار خودداری می کند باید کاملا هوشیار باشید. از مردانی که نمی خواهند دیگران متوجه رابطه نزدیک شما شوند یا اینکه نمی خواهند زنان دیگری متوجه رابطه تان شوند باید از این مردان دوری کرد.

۵) تحقیر بی ادبانه ایده های شما

این امکان وجود دارد که مردانی با نگرشهای شما مخالف باشند ولی به شما احترام بگذارند و همچنان نیز شما را دوست داشته باشند. اما اگر ایده هایتان را بی ادبانه تحقیر می کنند باید مواظب باشید. احتمالا هیچ علاقه ی به شما ندارند. با مردانی که رابطه ی محترمانه ی با شما ندارند نباید بمانید.
۶)فقط نیمه شبها به بعد شما را میبینند
برخی از افراد تنها همسران را فقط برای اخر شب ها می خواهند. نباید از این افراد زیاد انتظار داشته باشید .اگر به دنبال رابطه ی رویایی هستید باید در جای دیگر به دنبال مرد رویایی خود باشید.

۷) به شما این اجازه را نمیدهد که در خودروش وسایل شما را بگذارد

اگر در بیشتر مواقع در کنار همسرتان هستید ،مردی که شما را واقعا دوست داشته باشد خوشحال می شود که یکی از وسایل ضروری شما در خودروش باشد ولی اگر این اجازه را به شما نمیدهد آدمی شدیدا وسواسی ست یا اینکه با زنی دیگر رابطه دارد که نمی خواهد او متوجه شما شوید.

۸) بدون شما در مراسم های مهم شرکت می نماید

برخی از مردان همیشه دوست دارند استقلال خود را حفظ کنند و در برخی از مراسم ها شما را همراه خود نمی برند یا اینکه نمی خواهند شما را به دیگران معرفی کنند تا راحت تر رابطه را با شما بهم بزنند یا اینکه شما ارزشی ندارید.

۹) با شما در مورد برنامه های آینده حرفی نمی زنند چه بلند مدت چه کوتاه مدت

این مردان شما را در حاشیه های زندگی شان می گذارند و فقط قراردادهای لحظه های اخری را با شما در میان می گذارند و بیشترین وقت را با دوستان خود برنامه ریزی می کنند. به شما علاقه ی ندارند ولی شما بیشتر از این چیزها لیاقت داشته اید.

۱۰) در لحظه های اخر برنامه هایتان را کنسل می کنند

یکی دیگر از نشانه های است که برای شما و وقت شما ارزشی قائل نیستند. برای کسی که ارزش شما را می داند باید احترام خاصی قائل شوید.

۱۱) درگیر زنی دیگر است

برخی از مردان ممکن است به شما بگوید که دوستتان دارد ولی اگر درگیر زن دیگری نمی تواند تمامی عشق را به شما وقف کند. این مردها را باید با دیگری شریک شوید آیا می توانید اینکار را انجام بدهید. دقت کنید اگر مردی بخاطر شما به زنی دیگر دروغ بگوید و شما را ترک کند قطعا به شما هم ممکن است دروغ بگوید، پس باید به سراغ مردی دیگر بروید.

۱۲) به شما حس صمیمت نشان نمیدهد

در صورتی که شما با این مرد زندگی احساسی ضعیفی دارید میخواهد به شما بگوید که بدون شما اموراتش را می گذراند. می توان گفت این رفتار کمی ناجوان مردانه است وشما را خسته می کند و توهین آمیز است.
این مرد به شما نیازی ندارد و هر کاری که حس می کنید برای شمابهتر است آن را انجام بدهد و مردی را پیدا کنید که سبب شود احساس جذابیت نمایید.

۱۳) ناپدید می شود

اگر مردی در زندگی شما وجود دارد که ماه ها یا هفته ها بدون اینکه توضیحی به شما بدهد ،او را نمی بینید به شما هیچ علاقه ی ندارد. این امکان وجود دارد که با فرد دیگری نیز است یا اینکه قصد ندارد وقتش را با شما بگذارد. در صورتی که شما به چشم یک مرد جذاب نباشید باید وقت بگذارید و به دنبال کسی دیگری باشید.

۱۴) تشویق تان می کند که با افراد دیگری قرار بگذارید

اگر اینگونه است مطمئن باشید که میخواهد کاملا ازاد باشد و اصلا قصد ندارد به کارهای خود متعهد باشد. شما نمی توانید او را تغییر بدهید پس وقتتان را هدر ندهید. هیچ مردی ارزش این همه توجه را ندارد. شما باید با مردی باشید که برایتان وقت بگذارد و مطابق شان تان با آن رفتار کنید.
کسی باید با شما باشد که با عشق و احترام رفتار کند. در صورتی که فردی با شما اینگونه است نباید اصلا به سراغ دیگران بروید و وقتتان را با دیگران تلف نکنید.
برخی از نکات فوق را یک فرد ساده و بی آلایش نیز می تواند داشته باشد او فقط نمی تواند به شما ابزار عشق کند و البته عاشق شماست.نکته طلایی این است که شما بتوانید وضعیت موجود را به درستی تشخیص بدهید.