چگونه می توانم بهترین تالار را انتخاب کنیم ؟

چگونه می توانم بهترین تالار را انتخاب کنیم ؟ بیش تر زوج های جوان وسوسه می شوند تا مراسم عروسی شان را در باغ های خاص و زیبا برگزار کنند و مراسم شان را در باغ های زیبا و باغ تالار شیک برگزار نمایند. ولی این موضوع را فراموش نکنید که برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار دقت زیادی می خواهد و لازم است که شما تمامی نکات لازم را بررسی کرده تا یک شب به یادماندنی را تجربه کنید. در ادامه این مطلب سعی کرده ایم شما را با نکاتی آشنا کنیم که قطعا کمک زیادی به شما خواهد کرد.

چگونه می توانم بهترین تالار را انتخاب کنیم

سالن و تالار عروسی که برای برگزاری مراسم جشن عروسی تان آن را انتخاب می کنید یکی از محل های است که قرار است تنها شب رویایی زندگی تان در آن رقم بخورد. پس شما باید دقت و زمان کافی را برای انتخاب تالار عروسی داشته باشید. شما باید از حداقل ۶ ماه پیش برای برگزاری مراسم عروسی تان تاریخ مورد نظرتان را انتخاب کنید که البته با توجه به این تاریخ و فصل برگزاری مراسم باید در انتخاب تالار عروسی دقت نمایید و سالن مورد نظر شما کاملا مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی باشد.

بررسی دقیق باغ تالار و موقعیت مکانی آن

محل برگزاری مراسم باید دارای ادرسی کاملا سرراست بوده و همه ی امکان های شما بتوانند به سادگی به آن دسترسی داشته باشند. انتخاب محل های که سخت و صعب العبور هستند یا دور افتاده و پرت، شلوغ و پرافیک می باشند سبب می شود که برای مهمان ها تنش و کلافگی به وجود بیاید. مخصوصا برای خانواده های که افراد سالمند و خردسال داشته باشند.

چگونه می توانم بهترین تالار را انتخاب کنیم

چگونه می توانم بهترین تالار را انتخاب کنیم

این نکته را نیز در خاطرتان باشد که اگر قرار است ۲ مکان را انتخاب کنید باید آن ها به یکدیگر کاملا نزدیک باشند تا دچار کمبود وقت نشوید و البته در ترافیک نمانید.

بررسی دقیق کیفیت پذیرایی و غذا

زمانی که قصد داشته اید منوی غذایی را انتخاب نمایید باید دقت کنید که برای هر نوع سلیقه و سنی متناسب با ذائقه های مختلف، غذاها را انتخاب کرده و سفارش بدهید. سعی کنید بیشتر غذاهای را در نظر بگیرید که رایج هستند. پس از اینکه تالار را انتخاب کردید و البته قبل از اینکه قراردادی را منعقد نمایید بهتر است پذیرایی و کیفیت غذا را تست کنید.

میزان وسعت تالار و وجود فضای سرپوشیده

یک امر قابل توجه وسعت سالن مراسم می باشد که با تعداد میزان مهمان ها ارتباط مستقیمی داشته است. در صورتی که شما مهمان های کم دارید نباید سالن های بزرگی را انتخاب نمایید. چون مهمان ها پراکنده می شوند و بنابر این مراسم تان خلوت و سرد خواهد بود. علاوه بر این اگر مراسم در روز سرد و بارانی باشد باید یک مکان فضای سرپوشیده نیز وجود داشته باشد که سیستم گرمایش آن خوب باشد و همچنین امکانات کافی داشته باشد.

نکات مهم

۱) اگر قرار است که مراسم شما در باغ تالار اختصاصی باشد. پیش از اینکه آن را کرایه کنید باید فکری برای تامین برق مورد نیاز داشته باشید و حتما باید کنتور باغ و منطقه به صورتی باشد که شما هم بتوانید برای گروه موسیقی استفاده کنید و هم چراغانی نمایید و برای دیگر موارد مثل تصویر برداری و اشپری نیز مشکلی در خصوص برق وجود نداشته باشد. ضمنا اگر برق نیز قطع شود، باید پیش از هر اتفاق ناخوشایندی فکری برای اجاره موتور برق داشته باشید.

۲) ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر تخصصی در خصوص برگزاری مراسم ندارید ، مراسم خودتان را به یک تشریفات عروسی مناسب بسپارید. آنها در برگزاری مراسم عروسی تخصص دارند و میتوانند ایده های شما را به بهترین شکل اجرا کنند و البته همه ی نکات را به کار می برند تا مراسم عروسی شما به بهترین شکل برگزار شوند. در چنین شرایطی شما دیگر در مورد نحوه ی برگزاری مراسم عروسی تان هیچ استرس و نگرانی ندارید و میتوانید با خیالی اسوده به مسائل دیگری رسیدگی کنید.