10 لذت زمستانی برای زوجین

۱۰ لذت زمستانی برای زوجین

۱۰ لذت زمستانی برای زوجین باغ تابار عروسی شمس العماره : بیشتر افرادی که برای مراسم عروسی شان تصمیم می گیرند فصل تابستان و بهار را معمولا انتخاب می کنند با نزدیک شدن به این فصول به فکر برنامه ریزی می افتند. ولی اگر شما به زمستان نزدیک می شوید بهتر است یک اولویت بندی برای خودتان در نظر بگیرید و در کنار بودن با همسرتان لذت ببرید.

۱۰ لذت زمستانی برای زوجین

قطعا گذراندن فصل زمستان در کنار نامزدتان یا شوهرتان شما را از استرس ها و اضطراب های روزانه دور می کند و بهبود روابط را برای شما به دنبال خواهد داشت. در ادامه این پست به معرفی چندین لذت زمستان پرداخته ایم که شاید کمتر به آن فکر کرده باشید. با ما همراه شوید….

 

رقابت را فراموش نکنید

شاید ساده به نظر برسد ولی می توانید یک برنامه بچینید و یک مسابقه راه بیندازید و فامیل را دور هم جمع کنید تا برای مسابقه شما داوری کنند. می توانید یک مسابقه آشپزی را انتخاب کنید یا مهارتی و….

اسکی

اگر شما و همسرتان به ورزش اسکی علاقه دارید می توانید با هم برای آموزش آن اقدام کنید و اگر خودتان این ورزش را به صورت حرفه ی می دانید به همسرتان آموزش دهید. برخی از زوجین که از پیشتر اسکی را به خوبی می دانند در زمستان این ورزش را انجام میدهند و لذت می برند.

10 لذت زمستانی برای زوجین

10 لذت زمستانی برای زوجین

تیوب و سورتمه

یک رقابت سورتمه یا تیوب سواری با همسرتان قطعا برای شما لذتی خواهد داشت که هیچ گاه آن را فراموش نخواهید کرد و همیشه در ذهن تان می ماند. این موارد با اینکه ساده هستند ولی می توانند تاثیرات خوبی را برای شما به همراه داشته باشند.

تئاتر ببینید

همیشه که نباید به دنبال گران ترین ها بود بلکه می توانید به یکدیگر یک تئاتر ببینید که هم کم هزینه است و هم تفریح مناسبی خواهد بود. با توجه به سن تان یک تئاتر کلاسیک یا رمانتیک را تماشا نمایید.

به سینما بروید

می توانید فیلمهای جشنواره ی که معرفی می شوند را انتخاب کنید و با هزینه ی مناسب به یک سینما مدرن بروید و از دیدن فیلم با همسرتان لذت ببرید.

تشکیل گروه های داوطلبانه

اگر در توان شما است که به دیگران کمک کنید می توانید یک گروه را تشکیل بدهید و با دوستان و همسرتان برای کمک به دیگران اقدام نمایید. شما با اینکار علاوه بر اینکه سبب شده اید از روحیه های همسرتان مطلع شوید بلکه زمان خود را به بهترین شکل پشت سر گذاشته اید.

توریست شوید

منظور از توریست این نیست که به یک کشور دیگر بروید بلکه می توانید یک شهر نزدیک را انتخاب کرده و برای یک روز با بازدید از آن شهر بروید. هر شهری قطعا در فصل پاییز و زمستان زیبایی های خاص خود را داشته است. در شهر مورد نظر به پارک ،جاذبه های دیدنی یا حتی موزه ی آن شهر بروید.

به خرید بروید

ساده از کنار این موضوع رد نشوید. خانم ها عاشق خرید کردن هستند و دوست دارند به بازار بروند و خرید کنند شاید فکر کنید این گزینه تکراری شده ولی بهتر است اعتراف کنیم هیچ چیز به اندازه ی خرید همسرتان را خوشحال نمی کند. می توانید بوتیک ها و فروشگاه های را انتخاب کنید که تخفیف های ویژه را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند و اینگونه سبب شوید که هم همسرتان خوشحال شود و هم هزینه های زیادی را متحمل نشوید.

چتر سواری

چتر سواری و سقوط آزاد از مواردی بوده که کمتر دیده می شود چون هر کسی حاضر به انجام آن نیست. اگر فکر می کنید با همسرتان به این موارد علاقه دارید می توانید ساعتی را به این تفریح اختصاص بدهید.

عکس جذاب بگیرید

برخی اینگونه فکر می کنند که فقط گرفتن عکس در تابستان و بهار می تواند زیبا باشد ولی پیشنهاد ما این است که در دوره نامزدی اگر در فصل زمستان هستید حتما چندین عکس خاص در برف ها و هوای سرد زمستانی بگیرید و در آلبومی بگذارید تا بعدها با نگاه کردن آن به یاد دوره های خوش نامزدی تان بیوفتید.

دوره نامزدی و پیش از مراسم عروسی یکی از بهترین دورانی است که هر کسی می تواند آن را به بهترین شکل بگذراند. سعی کنید در چنین روزهای به جای اینکه تنها استرس و اضطراب را به خودتان راه بدهید و مداوم به فکر موارد و جزئیات عروسی باشید، از این روزها لذت ببرید و به همسرتان بگویید که در کنار او بودن چه لذت خوشی را برای شما به همراه داشته است. احساس خود را نسبت به او بازگو کنید تا بتوانید هر روز تان را با نشاط و روحیه پشت سر بگذارید.

در باغ تالار شمس العماره پیشنهادات ویژه ای برای شما در نظر داریم ، با ما همراه شوید…